Všechny Vás zdravím

na blogu o všem a o ničem, o duchovnu a životě :)

Tento blog je zde již od 14. července 2008.

Máte dotaz?
Směle pište do komentářů,
či do KNIHY :)

Co poslouchám?
Právě čtu:Květen 2009

Zachytila jsi mnoho posleství, Lirko

17. května 2009 v 17:56 | Lira ;) a Inkan :D |  Moje poselství :)

Má to velmi zajimavej nadpis, no ne? :) A taky je to hodně zajimavý, ale nebýt táty, tak se to nedozvim :D

O co jde?
O symboliku ani tak ne, spíš o tom, co název napovídá. Jde o moje zachycení, co se děje v jiných sférách. Co se děje lidem. Co se děje tam "jinde". Je to tak úžasné, že moje celá dušička plesá. Pořád si stěžuju, že nedělám nic pro lidstvo, pro sebe, pro CELÝ SVĚT.

Hm, ale kdo by mohl tušit, že právě zachytím tak důležité informace? Že jedna čmáranice je vyjádření mé duše, že je to poselství?
Já nevim, jak vy, ale já byla dost překvapená, ale jak mi to začalo v hlavince šrotovat, tak BÁC! a všechno mi do sebe zapadlo.
Pamatujete si na můj článek "Jako posel světla" ? A je to pravda, svatá pravda ;) jsem ten posel světla a jsem tak moc ráda, že už to vím, že vím, kde je mé místo! :) Bez duchovna já nemůžu žít a teď už konečně vím, že ta pravá cesta... z ní nejde sejít, ani kdyby se člověk zuby nehty bránil ;) ta si vás totiž vždycky najde, stačí sledovat a být pozorní ;)

Jako mě :) když jsem si přestala v sedmé třídě duchovna všímat, nebyla jsem šťastná... a před rokem najednou BUCH! a založila jsem tento blok, začala si spoustu věcí lepit dohromady... a jsem tu, jsem tu a VÍM, CO CHCI...

Ale teď už k tomu, o čem tenhle článek má být ;)Vidíte ten obrázek? Pěknej nesmysl si asi říkáte, že? :) občas mám takovéhle obrázky, občas prostě sednu a kreslim... a pak z toho vyleze tohle :D hmmm, až do včerejška jsem si svých kreseb nijak nevšímala :) ale včera...

Přišel táta a jak byste se mohli dozvědět z článku, kde píšu o tom, jak mi můj táta zachránil život a já jemu pomohla najít jeho schopnosti ;)

Přišel, ukázala jsem mu knížku o auře, pak jsme si povídali, koukli se na Alueniny stránky... prohlíželi a živě komentovali její obrázky, apod. Pak jsem mu ukázala ty své obrázky, co mám v Galerii pod názvem "Moje výtvorky ;)"

No a on se zastavil u tohodle obrázku. Co byste řekli, že to je?
Je to cesta, kterou musíme zvládat každý sám, každý dílek znamená třeba život, apod. a ty čáry tam, to neni zlo, ale je to energie z Vesmíru ;) a ten "stín" je tělo, ego, co nás mnohdy i "zatěžuje"...

Zajimavé, jak to probíhá, že? :) To bylo to PRVNÍ, co taťku napadlo ;) on prostě umí vyložit z obrázku, co je to, kolikrát i duševní stav, ale mě se spíš děje, že chytám obrázky buď z jiných sfér, nebo tak ;)


Tento DRUHÝ obrázek prý by mohl zachycovat, co se v jiné sféře děje. Třeba by mohl zachycovat, jak se duše (srdíčka- každé je jiné, jiná velikost, barva...) dostávají do jiných sfér, či-li, jak se třeba duchovně vyvíjí, apod. :D

Koukala jsem jak tele na nový vrata, abych pravdu řekla ;) :DDD


Tento třetí obrýzek pravděpodobně zachycuje duchovno... jak na nás působí různé vlivy (viz oranžové kříže, čáry, apod. ) a to okolo toho srdíčka by mohla bejt aura :) všímejte si, jak přes ní nic nejde :) a ze srdíčka vytryskuje láska, pochopení... to, co má a co by mohlo tryskat z KAŽDÉHO srdce tady na této planetě ;)

Tento je jednoduchý, aspoň mě přijde. Pravděpodobně jsem v té době byla hodně nevyrovnaná a moje duše křičela, volala o pomoc, jak bylo moje srdce černé od tíhy neodpuštění... Pak vedle toho křičícího je menší obrázek naznačení pravděpodobně aury okolo člověka a působící síly, které na nás číhají :) Nahoře je jakási stavba s čímsi :) ;)


Tento obrázek prý může zobrazovat Boha. Jako "slunce" uprostřed toho všeho :D hodně jsem všude kreslila modrou a fialovou a všude ji kreslím. Modrá značí hmotu, fialová duchovno --> dualita ;)

Tenhle obrázek prý značí rozdělené všech dimenzí/sfér. Uprostřed je zase ono žluté, krásné světlo, pravděpodobně opět Bůh :) je to ale také nabíjecí mantra ;) pravděpodobně určená na bolesti v oblastí nohou ;) (to mě teď napadlo ;) )


Zřejmě jakési rozdělení duchovna a všimněte si, že uprostřed je ZASE ono žluté kolečko ;)

Mandala, táta mi jednou řekl, že je úžasně nabíjecí :) a včera prý působila (a jako první ho napadlo) na třetí oko ;) super, jako určené pro mě, proto jsem to také asi namalovala :DDDD


a co tohle, co myslíte? Je nakreselná (dokreslená) 19.5.09 ;)
Nakreslila jsem toho spousty a spousty ;) Takovýchto orázků mám doma hodně ;)
Ale rozhodně by mě nenapadlo, že to může být záznam, informace od mé duše,
jak to kde vypadá, jak se cítím...
Nenapadlo by mě, že to může být
POSELSTVÍÚvod ;)

17. května 2009 v 0:09 | Lirka ;)

("Upozornění": Pro Alue a všechny, co navštěvují její blog ;) :
Neopičím se, už strašně dlouho to chci udělat, už jsem i začala s rubrikou andělé a spol., ale nějak jsem se k tomu nedostala ;) )

Budu zde psát o Inkanovi, nejhlavnějších kamarádech z lesa, vílách... jednodušše o jemněhmotných bytostech, protože rozdělovat to do kategorií by bylo skoro nemožné :D (poprvé, okolo založení blogu jsem to udělala, ale neni v tom žádný pořádek :D )

Nejdříve se asi zmínim o mých strážných andílcích, pak víly, apod. ;)

Bude to trochu náročné, ale protože já si teď plním své sny, přání a i trošku své "úkoly", a tohle patří k nim (nejdříve změna designu,...), tak se pokusím sem všechno dát, nakreslit do podrobna a nějak to celé skloubit se školou :D

Jen doufám, že se vám tu líbí a nový vzhled vás nabíjí radostí tak jako mě ;)

Přeji vám VŠEM příjemnou zábavu! ;) a krásnou pohodu a
plno krásných pocitů při čtení mých zážitků! :)

Nový design

16. května 2009 v 12:16 | Lira :)
Tak, rozhodla jsem se pro ještě novější, neokoukný, POZITIVNĚJŠÍ design (jak jste mi psali),
aby se vám tu hezky četlo, aby to tu bylo krásné a hlavně- ABY TO BYLO FIALOVÉ :)

Jelikož moje aura je fialová -o tom později- tak prostě (nezávisle na tom) jsem vždycky zbožňovala fialovou barvu. Jenže v malování to prostě udělat podle mých představ nešlo, tak jsem si stáhla GIMP 2 (to vám ještě povim jak :D to byla teprve legrace :) ) a udělala dneska od rána tohle ;)

A strašně se mi to líbí! :D strašně moc moc :)

No, ale jak jsem se dostala k GIMP 2, když nejsem administrátor, tudíž přes sebe jako uživatel do počítače nemůžu nic instalovat? No, pomohli mi andělé, samozřejmě :D

Včera jsem byla na sobě na pc do 23:00h, pak se mi to vyplo (to je režim :D ) a jdu vedle k mamce do obýváku se s ní dívat. Mamka na balkóně, tak sebou plesknu na gauč. Dveře od balkónu se znenadání otevřely a vnich maminka a povídá:,,no to teda ne! Já budu na gauči, jsem celá rozlámaná...," už jsem v této části myslela, že zase řekne "běž si na židli/lavici/na zem", ale překvapení :D povídá:,, nech mě si lehnout, běž si na komp..." opáčila jsem, že díky skvělému režimu už se mi to vyplo (to ona ho vymyslela :D ) a mamka na to:,,tak já tě pustim na sebe (ona jediná zná heslo :D ) pojď..."

Docela jsem čuměla a Inkan? Ten se vedle mě tlemil a přiblble se usmívá, jak to dělá, když ví a nepoví :D tak jsem si pro sebe řekla, co se zase na mě chystá :D

Mamka mě pustia na sebe a já přemýšlím, co budu ve čtvrt na dvanáct dělat. "Stáhni si program na grafiku..." ... Inkan...

"NO! To je pane nápad..." řekla jsem si pro sebe a hned vedle mě byla Gaadriel a starala se, co to dělám :D

Tak jsem se (mezi "rozhovorem" s Terkou) snažila něco stáhnout, nejlépe Photoshop, ale stáhla jsem to (což trvalo cca 30minut) a vzápětí to nešlo nainstalovat, po třetím pokusu okolo jedné v noci jsem to vzdala, ale Inkan:,,tady..." a klikla jsem na GIMP 2 :D ten šel nainstalovat a stáhl se za několik sekund (haha :D ) .

No, ale předemnou byl problém číslo 2., a to bylo to, jak to dostat na mě, na uživatele Mila (:D ), tak jsem to nějak všechno skopčila do mého profilu a když už jsem umírala, Inkan mě poslal spát, že je to už zařízeno :D

Ráno vstanu, přihlásim se a kuk, GIMP 2 na mě čeká :D (joj, to mi připomnělo, že bratr (hl. administrátor) zase bude řvát, co mu to tam instaluju :D ať se jde... protože já už ho několikrát prosila a on prostě nemá čas, takže se řídim pravidlem UDĚLEJ SI SÁM :D )

Tak jsem si vesele vytvořila (s Inkanovou pomocí) podle mě opravdu krásný, pozitivní desing a jsem na to pyšná :D :)

Co myslíte? :D (dyštak zahlasujte v anketě, která se zobrazí,
když kliknete na "Přidat komentář ":) )
pozn.: děkuju Luz za připomínku ;) jsem tele :) vyslovuju to desing, tak jsem to i tak napsala :DDDD

Bůh

12. května 2009 v 15:07 | Lira ;) a Inkan a spol. |  Vnímaní jemné hmoty (minulé životy, atp.) :)Už tehle nadpis zní asi docela zajimavě. Ale o tomhle tématu jsem chtěla napsat už dříve, ovšem nevím, jestli... ale ano, dám sem i později názory Inkana, vždyť přeci (!) je to můj anděl (!), tak by se to slušelo! :D

Dobře, k tématu. Setkala jsem se už s mnoha názory. S mnoha, mnoha názory na pravou Božskou podstatu, ale nemohla jsem sem něco psát, aniž bych věděla PRAVDU. Všimla jsem si, že většina lidí, s kterými se potká člověk jako jsem já, člověk, co prostě , tak první jejich "dotaz", sarkazmus, nebo jak to pojmenovat, zní:

"JAK BY BŮH MOHL DOPUSTIT TAKOVÉ KRUTOSTI???"

odpověď: Každý, opravdu KAŽDÝ, kdo je založen na právé PRAVDĚ (!) na tuhle otázku dokáže odpovědět sám, se 110% jistotou. Ovšem, k tomuto se ale také musíte dostat přes ty pravé zdroje, přes své pravé já, hodně vám toho musí docvaknout. Takže dříve, než-li odpovím na tuto otázku, pojďme si něco rozebrat. A to první, kde bychom mohli začít, kde by se vlastně i začít mělo, je to, jak vznikl svět.

JAK VZNIKL SVĚT?
(poznámka: To, co zde budu popisovat vím se 110% jistotou,
bylo mi to řečeno od NICH)

Dobře. Svět byl stvořen... řekněme Bohem ;) aby to mohli pochopit i ti, co se v tom moc neorientují ;) . Není až tak důležité, KDO ho stvořil, co je DŮLEŽITĚJŠÍ, jsou otázky PROČ a Z ČEHO. Takhle se alespoň trošku dobereme k "hlavní", často kladené otázce :) .

PROČ?
Proč byla naše planeta vůbec stvořena? Za jakým účelem?

Abychom zde mohli krásně, v klidu, plni lásky a plni víry, vykonávat své úděly. Nebo-li, abychom zde mohli udělat něco pro svoji duši a posouvat se výš a výš :) .

Z ČEHO BYLA STVOŘENA?
Hádejte...

Z čeho by asi mohla být??? Bůh je láska... všude láska... takže... ??? Ano, z krásných, lásky vypovídajících vibrací :) No, zeptejte se sami sebe, kde vám je nejlépe, kde tu lásku cítíte... Ano. U stromečků, když zafouká vítr, zavoní květiny, když si lehnete do trávy plni slastných pocitů, když se díváte do modrého, jasného nebe. Tam je ta láska. To je ono.

Ano, Bůh stvořil svět pro nás, pro lidi, abychom se zde mohli vzdělávat :) Ale protože jsme to my, tak jsme si to pěkně pokazili. Války, lež, přetvářka a samozřejmě vyvážené zlo, nebo-li ego. Ale pozor :) ego--> zlo, to znamená, že to nám bylo dáno, ego--> lidské tělo. Ego, které vzniklo právě z toho všeho ošklivého.

Války, lež, smutek, strach, bolest...


Takže myslím, že většině to už všechno docvaklo a pokud ne a máte otázky, napište mi na e-mail (Isoya@seznam.cz)

TAK UŽ VÍTE???
"JAK BY BŮH MOHL DOPUSTIT TAKOVÉ KRUTOSTI???"

odpověď: Nedělá to Bůh, nedělají to andělé, nedělá to nikdo jiný, než my sami. Ti, co říkají, že Bůh chce, aby šli bojovat, že BŮH CHCE, aby někoho zabili a že jim to BŮH rozkázal, přesně ti lidé mají strach, vnitřní nevyrovnanost, neklid a mluví k nim ego, které je oslepuje a PRAVDA jim uniká.
Děláme to sami svými myšlenkami, strachem, egem, tím, jak druhým ubližujeme. To VŠECHNO pramení z ega, které probouzí STRACH, který nám pak zabraňuje slyšet PRAVDU.

Blokuje naše PRAVÉ JÁ, blokuje pravdu.

Nevím, jak vy, ale když já na tohle všechno přišla, pak se to dozvěděla ještě jako potvrzení z knížek :) (třeba Doreen Virtue) :) byla jsem nebývale překvapená a v takovém šoku, že mi šly slzy do očí a oči mě pálily (jen když si vzpomenu, tak se mi chce štěstím plakat :D)

Chápu, že pro mnoho lidí je to velice těžké. Velice těžké najít víru, slyšet PRAVDU. Ale pocit štěstí, lásky, naplněnosti za to stojí :)

pozn.: pokračování příště :D (to be continued) :D

s věčnou láskou Lirka ;)


Janeček 1 :) ;)

11. května 2009 v 19:29 | Lira :)

(: VÍKEND 1 :)

( a nesmí chybět hudba :DDD ta je - ZDE - )Ze soboty 11.května. Ten den byl naprosto vyjímečný :) odpustila jsem (pomocí praktiky dlouhééého seznamu) všem lidem ve svém životě, vyčistila si čakry :) a tohle jsem napsala:

Už končeně vím, kde mám můj cíl. Vždycky tam bude, vždy tam byl. Láska je můj život. Bůh je můj život a to se nikdy nezmění. Bez toho nejsem šťastná a nikdy nebudu. Potřebuji přírodu, lásku, tam totiž nalézám svůj klid a mír. Žádná jiná pozemská láska mi to nikdy nevynahradí. Nikdy. Potřebuju vítr, slunce a zelenou trávu. Potřebuji vidět motýly, potřebuji vidět lesy. Potřebuji cítit po svém boku anděly. Jen tak mohu být šťastná. Jen tak mi bude krásně. Jenom tak se mohu smát. Bylo bláznivé se bát zítřka. Bylo a je bláznivé hledat lásku. Láska je všude, stačí se jen dívat.

Na takových místech jako je toto (teď myslím louku, sluníčko...), člověk ucítí nejlépe. Uvidí zázraky. Bůh stvořil planetu Zemi, lesy, krásu, abychom se zde cítili jako doma. Abychom zde s láskou pečovali o druhé a v krásném klidu zde vykonávali své uděly a posouvali se tak dál a dál...

Máme oči, abychom to všechno kráné kolem mohli spatřit. Máme čich, abychom mohli cítit všechny vůně života a lásky. Máme sluch, abychom slyšeli své anděly strážné, zpěv ptáků, zvuk větru... Máme ruce, abychom se mohli té krásy dotknout. Pohladit malou květinu, či trávu. Máme ústa, abychom mohli druhým říci, co cítíme, abychom mohli konejšit druhé, když upadnou. Abychom mohli povzbudit ty, kteří ztratili víru. A máme srdce. Cítíme. Milujeme. Pociťujeme a rozeznáme všechny druhy lásky, proto nikdo neni bezcitný. Stačí, ukázt mu ten správný směr. Ukázat mu lásku, aby i on mohl dál ukazovat směr. Aby i další mohli být šťastni, radovat se.

Obejměte ty, které milujete. Řekněte, jak moc je máte rádi. Dejte jim znát své city, svou lásku. Otevřete jim své srdce.

Máš snad strach z lásky? Proč? Copak není láska krásná? Přestaňte nenávidět, začněte milovat, odpusťte, neboť to jediné vám v tom brání. Bojíš se odhodit strach, který ti brání žít krásně? Ale proč? Tak odpusťte. Přestaňte se bát. Začněte milovat.

Vymeňte strach za lásku

Celej víkend byl na nervy, ale i strašně odpočinkovej. I teď, jak to píši, vstupuje do mě něco naprosto krásného. Milujícího. Mé pravé já...

pokračování příště :-D

S věčnou láskou L. ;))))) :-****** ;)))) :DDDDDDD

Jedu si odpočinout a pokecat :D

8. května 2009 v 11:19 | Lira :)
Ahoj ;)

tak si jedu odpočinout :) už to potřebuju... jedu si odpočinou k babičce, popovídat s elfy,
vílami... takže se vracím až v neděli... dneska se najim a vypadnu ven i se svými knížkami...

JAK JÁ TO POTŘEBUJU!!! ŠÍLENĚ ŠÍLENĚ!!! :D

Tak když své nejmilejší přátelé nevidíte půl roku :'( tak pak... kdybyste věděli, jak já se těším!!! Naprosto jsem se asi pomátla a ztratila rozum :D (řečnický obrat) :DDDD já totiž rozum nepropaguju :DDDD

Ach jo, fakt se těšim... dneska si dám celej den jen pro sebe, vyřešim spolu s elfy pár otázek (a s anděli) a zítra se pustim do učení :) plná energie... protože stačí několik minut v lese, nebo na louce a hned je člověku naprosto božsky :D

Co se stalo v posledních několika dnech... potřebuji rady a potřebuji si opravdu odpočinout... a to nejde v tomhle městě s moderní technikou, to jde jen v odlehlém lese, kde čas ztrácí na síle :)

Takže za chvíli pojedu :-D


ZATÍM AHOJ A (S)MĚJTE SE ;)
S VĚČNOU LÁSKOU L. ;)