Všechny Vás zdravím

na blogu o všem a o ničem, o duchovnu a životě :)

Tento blog je zde již od 14. července 2008.

Máte dotaz?
Směle pište do komentářů,
či do KNIHY :)

Co poslouchám?
Právě čtu:Červen 2009

Nebojte se, články budou! ;o)

26. června 2009 v 14:32 | Lira :) |  Moje VIDEA =o)Chci, abyste věděli, že JSEM JEŠTĚ NAŽIVU ;o) ale hodně věcí se teď mění, jak už to tak bývá, když se PRÁVĚ DNES (!) otevírá brána do krásného světa duchovna, když můžu celé dva měsíce BÝT VOLNÁ, duchovně se vzdělávat!!!

Omlouvám se, že jsem teď nepsala žádné články, ale bylo toho moc, nestíhala jsem ani pořádně se vyspat, všechno se díky tomu všemu semlelo dohromady, poslední týden to bylo lepší, ale jeden den mi stačil bohužel k tomu, abych vyčerpala celou zásobu energie, co jsem se pokusila najít večer...

Teď, veškerej svůj čas strávim venku, večer pak u knížek, apod. =o) protože už to takhle dál nejde, necítím, že žiju, pomalu se mi vytrácí síla a k tomu všemu ještě spousty "problémů", které už ovšem vymizeli (ufffff)

Možná vám sem pak hodim, až tu budu, což budu ;o) ozvat se musim, tak sem hodim nějaké ty příběhy, některé starší, některé nové, co jsem vymyslela o vílách, elfech, lidech a jemnohmotném světě ... ;o) CHCETE???

Taky zde budou všechny možné příběhy, co si budu po večerech psát, co jsem prožila, zjistila, co mě zaujalo... (případně jsem dejte dotazy, co budete chtít, abych vám řekla ;o) - ale zase první (asi) měsíc, se budu sasma zotavovávat, takže to se budu věnovat tak nějak hlavně svému tělu, duši, apod. ;o) a pak se uvidí, ale napsat můžete hned ;o)

Tak, to by bylo tak nějak vše, musim se ještě připravit k babičce, musim si udělat plánky, něco napsat, nakreslit... JEŽIŠI, JE TO BOŽÍ NĚCO DĚLAT, NĚCO, CO MĚ BAVÍ!!!!!!!!!!!!! ;o))))

Takže, přeji vám, ať MYSLÍTE SRDCEM!!!!!!!! A brzy se tu zase uvidíme, možná již v pondělí !!! =oDDDDDDDDDD

zatím, jako VŽDY,


S LÁSKOU
VAŠE
LIRKA =oDDDDDDDDD


a ještě něco- udělané, abyste na mě aspoň někdy si vzpomněli!!!!!!!!!! =oDDDDDDDDDDD
tak, ale teď už...

PAPÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ,


S LÁSKOU
VAŠE
LIRKA =oDDDDDDDDD


Banner

8. června 2009 v 10:10 | Lirka ;)
:)

Tak jsem konečně se dostala na mamčin pc a stáhla si program na dělání bannerů :) čekala jsem asi 6 měsíců, přemlouvala bratra a vono nic, takže opět (!) jsem si to všechno musela zařídit sama (s andělskou pomocí :D ) ty bannery udělané předtím byly tfujky =o)))))

A představím vám pár mých bannerů, které jsem si udělala sama :) nejdřívce jsem chtěla někoho (zhruba před půl rokem) požádat a pak si říkám, že to by přeci nebyl můj banner :) já si totiž potřebuju udělat všechno sama :D

Tak vám zde ukážu pár bannerů a vy mi dyštak napište na mail, nebo do komentářů, jakej byste si chtěla popřípadně dát na stránky, pokud mne chcete mít na svých stránkách ;)
Banner číslo 1 :)


pokud chcete, kód je tento:
Banner číslo 2:

kód:

a vypadá takto:

oba dva bannery jsou vůbec první, které jsem dělala v anglickém programu Banner Maker Pro 7 :) časem třeba udělám ještě nějaké, ale teď tyhle dva mi zabraly dvě hodiny, takže to bude asi všechno :D

Banner číslo 3:

kód:

Banner číslo 1:


a takto vypadá :


P.S.: Už mě to štve, obviňování, že VŠECHNO dělám podle někoho, pokud jste si nevšimli, tak článek s bannery tu už asi 2x byl, asi jeden den, ale ty bannery byly dělané v malování a mě se vůbec nelíbily, tak jsem to smázla a počkala, až se někdo uráčí mi na to dát program, ale nikdo se neuráčil a rok čekat nebudu, takže jsem vnikla na mámin pc a stáhla si to a udělala sama...