Všechny Vás zdravím

na blogu o všem a o ničem, o duchovnu a životě :)

Tento blog je zde již od 14. července 2008.

Máte dotaz?
Směle pište do komentářů,
či do KNIHY :)

Co poslouchám?
Právě čtu:Srpen 2009

Ohlášení =o)

6. srpna 2009 v 21:59 | Lira
Ahoj!


Takže, musím se Vám ohlásit, a říct Vám, že teď ZASE žádný článek (bohužel) nebude. Musím ještě nějaké sepsat. Třeba ten o bouřce, Inkanovi a Lirce (jak na Lirku málem spadla lampa? Chcete?) nebo o jemnohmotných bytostech, toho je totiž moc a moc =o)

Nebo o tom, jak jsem se dala do plnění svých úkolů, jak mě Inkan nutí se vzdělávat, jak máme spolu dohodu, jak mě nutí vymyslet taky nějakej článek, s nějakými radami, jak na nemoce, apod. ? Chtěli byste? TAK TO NAPIŠTE DO KOMENTÁŘŮ! Pořád čekám na nějaký inspirativní komentář a ono nic ='o( =o)

Dám sem i anketu, pro ty, kdo nechcete se vyjadřovat pomocí výše uvedených komentářů =o) mimoto, přátelé, představte si, ale DOKONCE MÁM I E-MAIL! A to hned ASI ČTYŘI, NEBO PĚT, to jste nečekaly, co? No Liruš umí překvapit! =oDDDDD

Ty nejzáladnější mám uvedené hned na začátku =o) ale pro ty, kdo si nevšimli, je ZDE opakuji: Pokud máte nějaký problém, nápad a nechcete to napsat do komentářů, či hlasovat, potom mi napište na miloslava.b@gmail.com nebo na Isoya@seznam.cz, případně jsem i na lide.cz jako Lirka22 =o)


OPAKUJI =o)


MILOSLAVA.B@GMAIL.COM nebo ISOYA@SEZNAM.CZ, nebo LIDE.CZ jako Lirka22

So... takže, tohle máme za sebou =o) a teď už asi zase poletim na Janeček =o) se pořádně (po dnešní tůře) vyspat =o)

Takže Vám VŠEM přeji DOBROU NOC, krásné sny i dny =o) a prosím...

=o) MĚJTE SE MNOU STRPENÍ =o)

Vaše Lirka =o)