Všechny Vás zdravím

na blogu o všem a o ničem, o duchovnu a životě :)

Tento blog je zde již od 14. července 2008.

Máte dotaz?
Směle pište do komentářů,
či do KNIHY :)

Co poslouchám?
Právě čtu:Myšlenky a rozhodnutí..

24. června 2010 v 21:33 | Lirka


Myšlenky a rozhodnutí..

srdce =o)
Jak se vám žije? Mě dobře =)V pondělí se douzavřeli známky- nepropadla jsem =) . V úterý jsme jeli na pitvu- neomdlela jsem, ani se nepozvracela, ani neodešla- patří mi velký potlesk! =D Jsem dobrá, a jsem na sebe patřičně hrdá =) A dneska se nedělalo nic, akorát mi v hlavě víří tisíce myšlenek. Nejdou ignorovat, zastavit, umlčet- jenom poslouchat. A tisíce smíšených pocitů, měnících se každým pohybem vteřinové ručičky. To jediné je na tom celým takový trošku.. zajimavý =D

Občas mám náladu na spadnutí. Občas (snažím se!) jsem šťastná. Zrovna teď třeba bojuju s depokou a slzama. Má to tak každý, já to vm, ale.. je horší, když je člověk odloučen od svého domova. Ano. Myslím Vesmír. Tam je můj domov, mé pravé místo žití. Ale byla jsem poslána sem díky určitému úkolu, díky sobě, díky vám, díky jiným. Ale někdy se mi stýská. Někdy mě jímá osamělost a strach, smutek a bolest. Někdy mě ohlušují lži a někdy mě až otupí.

A přesto tady jsem už 18 let- přes 18 let. Zažila jsem toho tolik! Zažila jsem, co to je být nejlepší, co to je být nejhorší, znám, co je to zrada, lež, pravda. Znám lásku- tu lidskou, i tu Vemírnou. Znám bolest, smutek, slzy a smích. Znám snad již všechny protiklady, všechna pozitiva- a přesto neznám téměř nic.

Nikdo mě pořádně nezná. Každej mě zná jinak. Terezka mě zná jinak, Lenka, i Monika. Ale kdo jsem doopravdy, vím jenom já. Cítím jenom já.

Vím, že to neni ničí vina, že mě nikdo pořádně nezná. Někdo mě zná jako šedou myšku. Někdo jako naprosto sprostou dívčinu, někdo jako vzteklou holku odvedle. Ale ani jedno nejsem já. Ta já uvnitř mě. Chráním se totiž naprosto neproniknutelným štítem. A já jsem se rozhodla ho zahodit. Je to dost odvážné, ne? Je bezpečné všem ukázat svoje nitro? Není. Vím, že teď budu zranitelnější, ale vím, že budu více milující. A to je pro mě důležitější. Chci mít v sobě tolik lásky, že ji budu moct krájet, a všem ji dát.

Nastávají změny. Nastaly změny. Cítím uvnitř sebe, že mám pomaličku nakračovat vpřed.

Vím, že pořád píšu jen o sobě. Všimli jste si toho? Žádné duchovno, rady, nic. To proto, že jsem se ztratila. Vždycky najdu nit, pak přijde den, který se moc nevyvede, a já to zahodím. Ale tentokrát ne. Už se druhý den držím- a když už to jsou dva dny, nehodlám se vzdát =) .

Potřebuju zase najít tu starou Lirku, která byla věčně veselá, praštěná, a která se zajímala o duchovno a o vás. Lirku, která by dala všechno za to, když mohla vidět, jak jsou ostatní šťastní. A pak se to propadlo, a já ani nevím proč. Uběhl rok, a všechny mé sny zmizely. Vím ale, že někde být musí.


Ve stínu březových hájů,
kde láska krájí mráčky snů,
tam, můj andílku, budeme usínat.

Bájné houkání snových sov,
cítíme sebe.
Tam, kde plno je našich slov,
spatříme nebe.
Nmám více slov.
Mějte se krásně =)

Vaše


...

poznámka: DĚKUJI DENI ZA JEJÍ KRÁSNÝ, POVZBUZUJÍCÍ OBRÁZEK!!! =*) <3

=)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Navštěvujete tyto stránky rádi?

Ano 26.4% (65)
Mám to tu rád/a, ano =) 57.3% (141)
Docela ano 8.5% (21)
Ne 7.7% (19)

Komentáře

1 Marty Marty | Web | 27. června 2010 v 17:33 | Reagovat

Ahoj L. Mam/mame se Stastne :-) bud i Ty Stastna! Preji Ti abys jednou nasla * ze <3 ...

2 Laigo Laigo | 5. července 2010 v 13:07 | Reagovat

..dokážeš to =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama