Všechny Vás zdravím

na blogu o všem a o ničem, o duchovnu a životě :)

Tento blog je zde již od 14. července 2008.

Máte dotaz?
Směle pište do komentářů,
či do KNIHY :)

Co poslouchám?
Právě čtu:Změny, blog a já

17. srpna 2014 v 11:47 | Lirka

Změny, blog a já


Léto už pomalu končí, mě už pomalu končí prázdniny a navíc
mě toho čeká.. že bych raději vrátila čas :D
Po opravdu dlouhé přestávce, kdy jsem celou dobu přemýšlela, zda blog zruším nebo ne, jsem se rozhodla ho změnit, rozšířit a pokračovat v něm, protože už ho mám přeci-jen od roku 2008 a to je dlouhá doba.. 6 let? Asi ano.
Poslední dobou se toho změnilo hodně, že snad ani nevím, jestli mám sílu na to to tu psát (před chvílí jsem vstávala Nevinný - někdo tu ustavičně zvonil od 4h na zvonek a když jsem se přes sluchátko zeptala, kdo to je, tak mi bylo odpovědí mumlání.. pak to vzal do ruky můj brácha a sluchátko po dvou rozhovorech vyvěsil- nicméně mi pak volal jeden známý, že se jeho holka ztratila (ano, ano, ten zvonil) a tak jsem se už už chystala ven, když slyším jejich hádku, že si šla jen pro cigára a.. dál jsem neposlouchala). Dneska se mi zdálo o tom, že mi padají vlasy a z netu jsem se dozvěděla, že ten sen značí velké změny. Ach bože. Cožpak musím mít pořád nějaké změny? :D

K těm předešlým změnám tedy:

1. rozhodovala jsem se ohledně blogu- ukončit x neukončit. Dle zaškrtlého slova poznáte, že jsem si nakonec vybrala, že budu pokračovat. Tak jsem se pižlala s novým designem. Ale ne jen ty dny, jak to píšu v záhlaví, pozor. Už 14 dní sem-tam jsem vyráběla nový, ale vždycky jsem zjistila, že je to úplně jinačí rozlišení než psal Gimp a že mi to nesedí a nejde to aplikovat na stránky. Takhle to bylo asi pětkrát, poté už jsem podlehla nadávkám a tomu že na to s..káču a že žádný design nebude. Jenže jsem beran. A tak jsem se zařekla, udělala si ho podle svého (do té doby podle návodů, složitých..) a výsledek vidíte :) . Tak snad se všem líbí tak, jako mně a komu ne, tak má tedy velkou smůlu, poněvadž jsem do toho investovala doopravdy celých (a přes) 24h, což se nikdy předtím nestalo.

2. Měla jsem hodně nepříjemný zánět kosti a následně zubu. Fuj. Už nikdy. Zub mi byl pročištěn a uzavřen, následně stále bolel a napuchla jsem jako ropuška. Takže jsem jela znovu (mimoto zubaře mám 20km od domova) na bolest, NAŠTĚSTÍ tam můj zubař NEBYL (zaučuje se a mám pocit, že si vybrala mě) a tak mi byl otevřen zubařem, který právě onu mojí zubařku zaučuje a někde následující dny bych měla jít na zavření zubu. Omg. I hate it! pozn. ke svojí zubařce..

3. Chystám se někde v úterý na ortopedii s palcem. Mám tzv. vbočený palec- že se vám palec, mně konkrétně na levé noze, tlačí pod druhý prst a kloubek jakoby "vylézá" ven. No, zkrátka to bolí. Není to příšerné, že bych nemohla chodit, ale někdy to dost cítím. A vzhledem k tomu, že se znovu chystám na VŠ jako zdravotní sestra (bod 4), tak nechci zažívat ve zdravotnických botách to, co jsem v nich zažívala, když jsem dlouho chodila. Ale bojím se, přátelé. Bojím se, že mi to budou osekávat, nebo zkrátka jinak operačně řešit. Utěšuju se tím, že pak budu moci nosit cokoliv za druh bot.. ale ty dny, co bych musela ležet v nemocnici... ach panebože. Pokud možno, tak tuhle myšlenku vytěsňuji. Na jednu stranu se mi tam nechce, ani na tu kontrolu a na to určení, co to vlastně mám, na druhou už to chci mít proboha za sebou.

4. Ach ano. Vysoká škola. Tedy- korekce: vysoká škola a já. Rozhodla jsem se jít znovu na VŠ. Absolvovala jsem mnoho hodin s mým poradcem mozkem, pak mnoho s rozumem a i se srdcem. Nakonec jsme se všichni shodli na zdravotnické škole, protože jednou chci pomáhat lidem. A tohle je cesta k tomu.
Problém nastal, když jsem se dostala jen do školy, ze které jsem odešla. Hodně jsem plakala a nechápala, jak je to možné, že mi to jinde uteklo o pár bodů.. že mi to snad andělé dělají naschvál. A teď to beru jako výzvu. Můžou se na mě tam těšit. Už mi není 19. Už mi je 22. A tím naznačuju, že už se sebou nenechám matlat po zdi, jako jsem nechala. Zároveň se ale učím, jako do té školy, protože tam chci být namakaná. A když máte mozkovnu a její kapacitu pod kontrolou a víte, o čem je řeč, tak si můžete dovolit i trochu té oné rebélie a drzosti, protože pak mají větší problém mít s vámi problém, když toho víte hodně (kolikrát i více než oni). Takže se vyzbrojuji do boje. Začíná mi to někde kolem 20. září. Ok! I can handle it now!

5. No to je asi všechno :D . Vztah mi kvete, budeme spolu 3.12.14 už dva roky. Zatím si doopravdy nestěžuji, mám, co mi na očích vidí a hlavně, hlavně, tu lásku. A důvěru. A všechno, co jsem si přála. Bůh tomu žehnej..
Jak asi vidíte, plánování mi trošičku nevyšlo, takže neplánuji dny, ale jen články. Tak. A vy se to pak dozvíte, až sem přijdete, jestli je nový článek nebo ne :P

6. Už mám pár lidí v mým oblíbených stránkách (jako v hlavě. Protože tady ještě nejsou, nevím totiž, jestli udělat samostatný článek pro každého, nebo dohromady.. pff) a je to: Deine :) , Tammy, Lúmenn, Grey :) , Adri :) . A dál si to nemůžu vybavit- nebo už nikdo není? Hmm.. každopádně kdo by tam být chtěl, tak nechť zanechá pod TÍMTO článkem komentář. :)

7. Jo a vlastně! Přemýšlím o monitorování komentářů. Ne protože vás chci cenzurovat :D :D . Ne, ne. Jen mi SPOUSTA lidí píše dotaz pod články staré i šest let. A mě to fakt rozčiluje. Protože za 1. chci odpovědět, ale jak mám sledovat všechny články? A za 2. VŠUDE píšu, že pod článek dotazy NE. Že si toho kolikrát ani nevšimnu, ale stejně se to děje! :D Tak mám chuť se na to vys.. a prostě ignore.. ale zase si říkám.. zkrátka: měl by někdo nějaký návrh, kompromis, který pro mě nebude zatěžující, ale ani pro onoho dotazujícího? Uzavřít komentáře u starých článků? U všech článků? Monitoring?... Pff...

Tak jo :) musím jít ze sebe udělat člověka, jdeme k milému
domů na oběd. Těším se na vaše komentáře. Hlavně ohledně bodu 7. :D
Jsem v tom opravdu už bezradná, naštvaná a tak..!!!!

Zase se ozvu. Opravdu. A to hned třeba zítra :D .

Mějte se krásně :)

S Láskou,

Lirka*

 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Líbí se Vám nový design? :)

Ano :)
Ujde to..

Komentáře

1 Mima Mima | 17. srpna 2014 v 18:47 | Reagovat

Hodně štěstí na ortopedii :)  a taky na vysoké škole ^^ budu se těšit na tvé články, především o jemn. bytostech,andelich a na tvé zážitky s nimi ^^

2 all-is-magic all-is-magic | E-mail | Web | 18. srpna 2014 v 8:00 | Reagovat

Ahoj :) Děkuji za přidání do oblíbených :)

Já komentáře sleduju pomocí žebříčků - najedu na poslední okomentované články a je to tam :) Občas se mi stane, že taky něco prošvihnu, ale víceméně si to držím.

Těším se na další články :)

3 Anchor Anchor | E-mail | Web | 18. srpna 2014 v 12:13 | Reagovat

Jééé, já bych chtěla být v tvých oblíbených! :-) Snad projdu sítem :-(

Jinak ohledně té sedmičky ti bohužel neporadím. Dokud komentáře u starých článků neuzavřeš, asi tam pořád někdo bude psát. :/ Leda že bys do každého článku na konec nebo na začátek dala odkaz velikým výrazným písmem třeba na návštěvní knihu, nebo na nějaké místo, kam bys je ráda všechny svedla :-)

4 Anchor Anchor | E-mail | Web | 18. srpna 2014 v 12:15 | Reagovat

[3]: A hodně štěstí nejen s tou vysokou školou! :-)

5 bigbiz bigbiz | Web | 18. srpna 2014 v 12:29 | Reagovat

Tak to jsem rád, že jsi se rozhodla pokračovat. Jinak doufám, že se tvé zdravotní problémy co nejdříve vyřeší a půjde to i bez operace. A taky se moc těším na tvé nové zážitky.

6 Lilien Lilien | Web | 18. srpna 2014 v 23:26 | Reagovat

Já bych taky ráda byla v oblíbených :-D

Já bych ty komentáře moderovala. Sice se tím trochu zdrží zobrazování na blogu, ale aspoň budeš mít přehled. Myslela jsem ale, že blog má nějakou možnost zobrazení, jak se tu píše, třeba pomocí těch žebříčků nebo nových komentářů nebo něco takového. Už si to nepamatuju.

7 grey.t grey.t | E-mail | Web | 19. srpna 2014 v 12:20 | Reagovat

Je skvělé, že pokračuješ :) Držím palce, ať ti všechno dobře dopadne.
Co se bodu sedm týče, mně chodí na email upozornění na každý komentář, alespoň si to myslím. Ale ty tu míváš mnohem víc komentářů, tak bys pak měla asi hrozně plný mail, takže to asi není ta nejlepší cesta no... :D

8 Raja Luthriela Raja Luthriela | Web | 19. srpna 2014 v 14:52 | Reagovat

Já nevím, já si nechávám komentáře posílat emailem, takže si i u článku starého dva roky všimnu, že je tam komentář. A já zas tolik těch komentářů nemám, takže mi nedělají proplém.

9 Inalyn Inalyn | E-mail | Web | 25. září 2014 v 12:00 | Reagovat

Ohľadne tých komentárov, mne stačí keď mi pri každom novom komentári príde e-mail s odkazom pod ktorým článkom ten komentár je :) Ten mail mám vyhradený len na blog, takže som ešte žiadny (dúfam) neprešvila :) Ale moderované radšej nedávaj, odrádza to od komentovania a ľudia sa môžu do teba navážať že cenzuruješ :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama