Všechny Vás zdravím

na blogu o všem a o ničem, o duchovnu a životě :)

Tento blog je zde již od 14. července 2008.

Máte dotaz?
Směle pište do komentářů,
či do KNIHY :)

Co poslouchám?
Právě čtu:Liebster Award

19. září 2014 v 0:00 | Lirka*

Liebster Award


Pravidla:
- Poděkuj bloggerovi, který tě nominoval
- Napiš o sobě 11 faktů
- Odpověz na 11 otázek, které jsi dostala od bloggera, který tě nominoval
- Nominuj 4 bloggery s méně než 200 odběrateli, kteří odpoví na tvé otázky

Tohoto řetězáku jsem si všimla až o 18dní déle. Facebook nějak neoznámil označení a já neměla čas pročítat to všechno.. Nominovala mne Lilien, a já jí tímto děkuji, že napsala: "miluju její blog,.."! Jsem ráda, když někomu tenhle blog alespoň NĚCO přinese :) . Dovolila jsem si upravit pravidla- v původní verzi jest: nominuj 11 bloggerů- ale protože jsem moc líná přemýšlet nad tím koho a proč a jak, tak nominuji pouhé čtyři (neberte si to osobně, pokud nejste zvolení :) a i pokud ano :D ).

11 faktů o mně:


1. Jsem extrémně výbušná: Možná je to taky tím, že jsem beran. Říká se to o nás (jako se říká i to, že jsme tvrdohlaví- ALE TO NENÍ, PROSTĚ NENÍ!!!! PRAVDA!), ale doopravdy je to tím znamením? Jsem celkem flegmatik. Tak nějak si všímám sama sebe.. znáte to. Havaj. Jenže občas se stane, že ke mně přijde někdo s blbou náladou a blbými řečmi, a to už Havaj není ani pro jednu stranu lávky. Nebo někde něco čtu (třeba hoaxy, které naprosto nesnáším!), slyším.. a pak prostě lámu kosti. Vypadá to asi následovně: .. no, anebo raději ne :D . Zkrátka, jdu přes mrtvoly, když se rozhoním.

2. Jsem lenochod: Jo. Jsem lenochod. Hlavně, co se týče ranního vstávání (kdo vymyslel budík???). A hlavně v zimě. Já vím, já vím, to se nechce (většinou) nikomu. Ale mně extrémně. Doslova oddaluji (či nastavuji) budík do poslední minuty, a všude tak chodím pozdě (v zimě!). Válím se, válím se.. a do p*****! Nestíhám! - Už víte, proč lenochod?...

3. Jsem strašná cíťa: Jsem. Jako příklad dám včerejší zážitek. Seděly jsme s mamkou na balkóně a pozorovaly malé kotě, co se schovávalo pod auty, a co šíleně mňaukalo. Mamka odešla a co Liruška? Seděla půl hodiny na balkóně a pak přesvědčila přítele, aby šli ven a podívali se na něj. Další dvě hodiny jsem se s ním mazlila a dala mu mlíčko, a pak asi dalších x hodin brečela, že nemůže u nás být ani přes noc a celou noc jsem se budila a koukala z okna, jestli tam je. Ráno v sedm jsem se probudila a musela se jít HNED podívat, co s ním je. A vypadá to, že našlo domov :) (proto jsem ho taky, při uposlechnutí intuice, nevzala domů. Protože kdybych to udělala, tak to ráno nepotká jednu holčinu, která si ho domů nejspíše vzala :) ). Jsem extrémně citlivá vůči zvířatům. Extrémně. Jednou jsem taky týden s nikým nemluvila, když příbuzná velkým omylem přejela jedno z mých oblíbených koťat... no, těch příběhů je mnoho.

4. Jsem samotář: Ano, ano. I když, co jsem zadaná, tak většinu času jsem s přítelem, s kamarádkami (jsou dvě, by the way), ale nějaké párty.. buď jsem z toho vyrostla, nebo jsem na to moc líná, nebo nevím. Ale kolikrát jsem doslova dos*aná, když mě někdo přemlouvá, ať jdu ven, nebo i když mi někdo volá. Proto mi i trvá odpovědět i několik dní- když totiž nemám náladu, nemám ji ani na to napsat, že ji nemám.

5. Miluji přírodu: Sic v ní netrávím tolik času. Ale cítím ten život, proud, tu krásu, Boha-Vesmír-Nekonečno.. cítím, ačkoliv to neumím popsat.

6. Trpím arachnofóbií: Hm. Jasný- řeknete si: no kdo je má rád, ty pavouky? Ale já to mám extrémně nerada. Když vidím pavouka, šíleně křičím a šíleně se mi rozbuší srdce, kolikrát se nemůžu pohnout nebo nadechnout. FUJ!

7. Miluji fialovou: Já mám teda ráda asi všechny barvy, kromě té takové vyblité zelené. Hodně nosím černou, ale fialová? Pff.. ta je nejvíc!

8. Kosmetika? Ach bože!: Jop. Za poslední rok mi v kosmetickéých taštičkách přibylo asi.. no hodně stínů, rtěnech, řasenek, make-upů,.. a laků? Těch mám přes 30 :D . Prostě se to najednou objevilo. A kolikrát jsem prostě doma a namaluju se, protože mám prostě chuť. JEN TAK! A kolikrát třeba i týdny ne. A pak zase ano.. a ne... :D

9. Nesnáším naivitu: Nesnáším. Nesnáším, když si někde přečtu nějaký článek, naprosto nepodložený, o něčem naprosto odporujícímu zdravému rozumu. Nesnáším hoaxy. A nesnáším, když někdo něco tvrdí jen proto, aby byl zajimavý, nebo měl velkou čtenost. Nesnáším, jak to lidi pak hltají.. To se pak šíleně rozčiluju a mám námět na sto článků. A taky že budou, pár směšných keců už se zase vyskytlo.

10. Nejsem ovce: No, tak jasně, že nejsem, když jsem člověk :D . Ale teď mluvím o davových ovcích. Napíše se nesmírná kravina někde na internet. Někdo si něco (většinou) vymyslí a je z toho HOAX. Jako třeba to, u pokusu zalévání kytek vodou z mikrovlnky a normalní vodou: že sestra z Kanady zabila pacienta tím, že ohřála krev v mikrovlnce! PANEBOŽE! A všichni hned: jéééžiši, no to není možný! Ona fakt zabíjí, když tím zabila i člověka! PANEBOŽE!! A je to tím, že lidi prostě musí mít strach! Musí si ten život nějak osladit nějakým adrenalinem! Proto má TV Nova sledovanost, proto se čtou tyhle články. A tohle mě dost.. nebudeme sprostí.
btw: Sestra z Kanady nikoho nezabila. Ten pacient zemřel na krevní sraženinu. A KREV SE NEOHŘÉVÁ V MIKROVLNCE, PROBOHA!!!!

zdroj: http://hoaxes.org/weblog/comments/microwave_cooking_is_killing_you (zdroj, zdroj, zdroj! + studuji zdrávku)

11. Jsem romantik: Mám ráda romantická gesta, slova.. a chvíle. Pamatuji si pouze věci, které mám spojené s nějakým silným pocitem (většinou naštěstí pozitivním :) ), třeba slova vyřčená v naprosto nečekanou chvíli- slova, která vyklouznou a přitom jsou to TA slova, na která čekáte tááák dlouho.. áááchhh....

Jedeme na druhou část :)

Otázky od Lilien :)

1. Jaký máš vztah ke knihám?
- hodně těžko se to popisuje. Samozřejmě knihy miluji. Je to pastva pro duši. A co je na mě zvláštní? Nemám ráda knihy z antikvariátu (jen opravdu málo maličko), protože když na ně sáhnu, cítím podivné energie (nejspíše předchozích majitelů) a někdy je mi i fyzicky divně. Je to naprostá škoda a kolikrát mě to i mrzí.

2. Co si myslíš o Doctorovi Who?
- já vůbec netuším, kdo to je :D . Samozřejmě.. ehmm... ne, doopravdy netuším :D *sorry*

3. Povídáš si se svými rostlinami?
- jasně :) . Mám teď mátu, bazalku, ještě jednu a ještě jednu (nepamatuji název) a moc se jim daří. Cítím, co potřebují a snažím se jim vyhovět. A samozřejmě si s nimi povídám, někdy doopravdy jako s člověkem :) . Je to fajne, zkuste to.

4. A se zvířaty? :)
- no, můj vztah ke zvířatům jste jistě již poznali. Povídám. Na kočičku (viz. bod č.3 nahoře) jsem celou dobu mluvila, povídala si s ní a bylo mi jedno, že jsem seděla před panelákem a čučeli na mě lidi. Zvířata já miluji. Velmi.

5. Jak vypadá tvůj ideální den?
- když můžu spát, nebo se jen tak válet :D . Fakt. Ale v létě chodit na procházky- žít...

6. Co je tvůj největší sen?
- když ho prozradím, už nebude jen můj...

7. Co nejúžasnějšího jsi v životě zažila?
- potkala lidi, které znám tisíce let. Poznala moje milovaná zvířátka, naučila se mluvit s anděly, založila blog, nastoupila na VŠ, udělala řidičák, trpěla, abych se stala silnější, porozuměla... bylo by to na mnohem více článků.

8. Jaké je tvé životní motto?
- Věř, cesta už se najde./Jsi úplně na dně? Paráda! Máš se od čeho odrazit!/Jsou dny kdy se nedaří, ale vždy se najdou dny, kdy tě něco potěší. Když ne dnes, bude to zítra nebo jindy. Důležité je tomu věřit.

9. Co by jsi v životě chtěla zažít?
- to se sem nevejde ani omylem :) !

10. Zajímá tě duchovno?
- ani nevím, co to je! ( :D )

11. Co si myslíš o svém životě?
- Jsem ráda, že tu můžu být, ačkoliv vím, že tenhle život, je můj poslední a další (nejspíš?) nebude :) .

11 OTÁZEK PRO DALŠÍ BLOGGERY :)

1. Máš raději květiny, nebo zvířata?
2. Co na svém životě miluješ?
3. Jakou chvíli by jsi za nic na světě nevymněnil/a?
4. Máš raději světlo nebo tmu?
5. Kočka nebo pes (anebo rybičky? :D )
6. Ten nejvíce emotivní sen, co se ti zdál, je...?
7. Modré oči, nebo hnědé?
8. Jaký je tvůj životní cíl (cíle)?
9. Láska nebo kariéra?
10. Les nebo obchoďák?

A těmi šťastnými jsou:


Grey: protože ho jednoduše miluji :)
Deine: protože nic přeci nekončí, ačkoliv je tam vzdálenost.. :)
Adri: protože mám její blog ráda a roste z ní chytrá a elegantní dáma :)
Lúmenn: protože je mi tak podobná a tak rozdílná a mám ji ráda :)

Snad jsem nikoho neurazila :)
Těším se na vaše odpovědi!!!

S Láskou,
Lirka*

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Byl/a jsem tady:)

-KLIK- 100% (1485)

Komentáře

1 Deine Deine | Web | 19. září 2014 v 17:51 | Reagovat

Díky, už jsem to zpracovala! :-D

2 all-is-magic all-is-magic | E-mail | Web | 19. září 2014 v 18:32 | Reagovat

Ahoj :) Omlouvám se, že nebudu součástí tohoto Liebster Awardu... už jsem jich dost odmítla, protože mám vesměs všechny odpovědi už zodpovězené z dřívějších dotazníků.

Snad jsem neurazila :D

Jinak mě dostala tvoje odpověď: Mám teď mátu, bazalku, ještě jednu a ještě jednu :DDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama