Všechny Vás zdravím

na blogu o všem a o ničem, o duchovnu a životě :)

Tento blog je zde již od 14. července 2008.

Máte dotaz?
Směle pište do komentářů,
či do KNIHY :)

Co poslouchám?
Právě čtu:Jsem snad zlá?

28. ledna 2015 v 17:05 | Lirka* |  Moje poselství :)

Jsem snad zlá?


Co mě dnes doopravdy vytočilo?
Dobře, začnu od věci. Objevil se, konkrétně na blogu prvopodstaty, tento článek. A protože se o všechno dost zajímám, ne že nad tím uzavřu mozek, ale prostě si to pořádně prohlédnu, pořádně nad tím zapřemýšlím a případně si najdu jiné zdroje, udělala jsem to v tomto případě částečně také.
Z hodin chemie na SŠ, na gymplu, kde nás učila profesorka velmi inteligentní a hodná, si toho pamatuji celkem dost. A dalo by se říci, že i z hodin na základní škole, ačkoliv je to již hodně hodně let.

Proč, když zapalovačem "útočíme" na řádně uplácanou kuličku sněhu, sníh černá a ani nekape? Kdo to ví, ten dál číst asi nemusí.

Inu, ono když náplní zapalovače je zemní plyn- tak PROČ to asi černá? A proč, když byste si venku udělali ohýnek a grilovali nad ním sníh- jen tak neroztaje?

Já jsem si myslela, že si lidé pamatují hodně věcí ze školy. Ale evidentně místo výuky mnoho z nich vymýšlelo, kolik ilumátů na ně kouká z obrazů, kolik z tabule a kolik dneska asi spadlo pesticidů. A že dřív to tak určitě nebylo. Nebylo? Doopravdy ne? Protože mé mamince zemřel pejsek kvůli tomu, že se na chvilku proběhl kukuřičným polem. Zemřel za krátkou chvíli, ani ne týden. A nebylo pro něj žádné záchrany- jen utracení. Takže kdo mi chce říkat, že to dřív rozhodně nebylo?
Miluji tyhle rádoby apokalyptické řeči. A ještě více, když někdo, kdo jiný režim třeba ani nezažil, říká, že "dřív to nebylo". Bylo. A mnohem více. Vzpomeňte si někdo třeba na DDT - karcinogen (nebo o tom pohledejte). Ale to jsem dost odbočila. Zpět ke sněhu a následným událostem.

Já tomu prostě nerozumím. Jak je možné, že se někdo v dnešní, takříkajíc pokročilé době, diví tomu, že se sníh neroztaje nad plamínkem od zapalovače? A šmarja- jakto, že černá? Jaká fyzika a chemie se to dnes učí? Nebo už to nejsou povinné předměty?

Nicméně, rozhodla jsem se reagovat. Dostala jsem "nášup" ( :D ) od Alue a ještě někoho, a tak jsem znovu reagovala tím, že jsem dle mě uvedla vše na pravou míru - a slušně (v rámci mezí po tom, co mi Alue napsala, že "každý dement ví.."). Bohužel mé komentáře si na prvopodstatě nepřečtete, protože byly smazány a byl mi i odepřen přístup cokoliv tam komentovat.

To vážně nejlepší je na tom to, že tam všichni chtějí svobodu. Všichni chtějí být nejlépe někde nevím-kde a žít si svobodně, bez všech zákonů a všeho ostatního. Ale na svých blozích svobodu nedávají. A to proč? Proč tam člověk nemůže říct, co si doopravdy myslí? Nezbývá mi, než si z toho vyvodit, že tací lidé nechtějí někoho, kdo se liší. Ale chtějí lidi, kteří budou psát: "máš pravdu, ano, všichni umřeme", "už se bojím jít i ven", "panebože, co mám dělat?" . Bohužel, já se mezi takové lidi nepostavím, ani jim fandit nebudu. A podporovat je už vůbec ne.

Nejvíce mě ale rozčiluje to, že když někdo něco napíše, mnozí se toho nejen chytnou, ale dokonce tomu věří. Věří tomu tak moc, že se pomalu bojí něco jíst, jít ven, anebo (v případě onoho smrtelného sněhu) zákažou dětem, aby se byť sněhu dotkly. PROTO tam píšu, z velké části LOGICKÉ komentáře, kterými se snažím to uvést na pravou míru. Jenže tohle se prostě do krámku nehodí, takže se to smaže. A přístup se zrovna odepře. Aneb: taková je svoboda takových lidí!

Už dlouhou dobu nad takovýmto článkem přemýšlím. Dlouho mě to trápí - že prostě jsou lidé, kteří třeba doopravdy nevědí, jak co funguje (ani já to třeba kolikrát nevím, jenže alespoň pátrám) a tak prostě věří, že to takhle a takhle je a pak se podle toho chovají. A těch lidí je docela dost.

Rozdělila jsem si to na dva takové jakési "tábory". 1) lidé, kteří nic o daném tématu neví, jsou plní strachu a tak se chytají jakéhokoliv stébla, a za 2) lidé, kteří mají prostě tak obyčejný život, že potřebují nějaký ten strach, adrenalin- a lidé, celkově, jsou známí tím, že se velmi rádi bojí, utíkají do svých světů fantazie, protože je na ně jejich život až moc nudný. Moc mě ale mrzí, že evidentně ztrácejí hlavu, jak se tak říká, a dělají přesně to, co dělat nechtějí a proti čemu stojí - že jsou jako ovečky.


Já vím, vím, než se do mě stačíte obout, že na světě je hodně špatného. Netvrdím, že jsou to všechno výmysly, že na světě jsou jen zdravé a úžasné potraviny, že neexistují pesticidy, že jíst doopravdy všechno je naprosto bezpečné. Já tvrdím, že ve všem by měl člověk používat mozek. Ve všem.

Proti nikomu tu nestojím. Jen vyzývám to šedé uvnitř vaší hlavy. Uvnitř hlavy všech lidí. Používejte to. Spojte logiku, spojte intuici, spojte cit. Všechno propojte, vše si sami dokažte a nevěřte jen tak něčemu.. co kdo kde napíše. Vyznat se v dnešním světě je velmi namáhavé, vím to. Ale stojí to za to. Stojí za to světu rozumět alespoň částečně - mít snahu se ptát, mít důvěru až po důkazu toho, co se dokázat dá.

Nikdo nemůže doufat, že nám v dnešním světě bude z nebe padat cukrová vata. Velmi jsme pokročili - co se týče techniky, co se týče vědomostí o lidském těle, atp. . Jenže i to něco stojí. Abychom si mohli doma zatopit v kamnech prostě stojí to, že se do vzduchu dostanou zplodiny. Všechno něco stojí, a kdo chce žít v jeskyni, ať si žije. Samozřejmě, že se všechno dá vyřešit poněkud ekologičtějí, ale doopravdy na to každý z vás má prostředky a finance?

Každý, nechť žije dle svého nejlepšího uvážení a svědomí. Chraň mě Vesmír, abych zde někdy psala něco, o čem vím velké nic, anebo svými články podněcovala lidi k věčnému strachu ze všeho na světě. Víte, o čem je tento blog. Víte, kdo mě znají alespoň nějak, že miluji andílky, víly, přírodu, atp. . Ale přesto musím myslet i mozkem, protože jinak by dnes nalétl každý každému. Jinak bych také žila ve věčném strachu. A to nechci. Protože život je od slova žít, ne od spojení "bát se".

Ještě zde mám jednu jedinou připomínku pro všechny: Opovažte se mi kdy tvrdit, že nemocnice je úplně na hovno, nebo že všichni, celý personál, se jen snaží vydělat peníze a nic z toho. Sama jsem zažila SPOUSTU lidí, kteřím doktoří zachránili nebo prodloužili život. Sama jsem spoustu lidem pomohla už nejenom tím, že jsem je vyslechla. DENNĚ, pokud mám praxi, slýchám se slzami v očích, jak moc jsou rádi, že tam jsme a že se o ně staráme. Někteří tam umírají a jsou rádi, že je držíte za ruku. Jsou to příběhy veselé i velmi smutné. Jsou to příběhy vhodné k zamyšlení. Je jich už velmi mnoho, které jsem sama prožila nebo vyslechla. Každopádně velmi nesnáším články o tom, jak se nás doktoři i sestry snaží zabít a jak je to všechno, celé zdravotnictví, jenom na nic. Ti, kdo to tvrdí a ještě k tomu jenom sedí na prdeli, vymýšlí si kraviny, protože nic jiného dělat nemusí, mi v tomhle nesahají ani po kotníky. Protože já se snažím lidem pomoci a být nablízku v jakékoliv jejich chvíli- i ve smrti.

Dále přikládám rozhovor s panem profesorem Josefem Kouteckým, který je dětský onkolog a který je pro mne vzorem. Jeho slova hřejí na srdci a je vidět, že si na nic nehraje, pouze je a dokázal věci, před kterými nezbývá, než se poklonit.Lirka*
..s Láskou..
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Byl/a jsem tady:)

-KLIK- 100% (1467)

Komentáře

1 grey.t grey.t | E-mail | Web | 28. ledna 2015 v 20:07 | Reagovat

Ani nevíš, jak mě ten článek potěšil a jak jsem si u něj hezky zakýval souhlasně hlavou.
Já nesnáším tu obojakost populární esoteriky. Hlásáme svobodu, ale přijímáme jen lidi, kteří s námi souhlasí, mluvíme o poznání, ale všechno, co se zatím poznalo, ignorujeme... Chceme svět plný lásky, ale všechny strašíme a kolikrát zbytečnostmi. Vždycky mě hrozně těšilo, že ty taková nejsi... že jsi vážně otevřená, svoboda pro tebe znamená svoboda, láska je láska a poznání je poznání. Je úžasné, že dokážeš udržet v souladu věci, ve kterých se ostatní většinou přikloní k nějakému extrému. Léčitelství a moderní medicínu, duchovno a takové to životní praktično...

Co se týče mazání cizích komentářů, to je vážně děs... zvlášť když komentující je slušný a má pravdu. Na Alue mám svůj názor a asi už mi ho nic nezmění...

Vůbec nejsi zlá, Lirko :)

2 bigbiz bigbiz | Web | 29. ledna 2015 v 12:14 | Reagovat

Tleskám, tleskám, tleskám. To, co jsi napsala, je totiž od A do Z pravda. Sice nevím, proč sníh nad plamínkem zapalovače neroztaje, ale zčerná, ale tvůj článek pčesně vystihuje to, o čem už delší dobu přemýšlím a je to i důvod toho, proč jsem se esoteriky vzdal. Ne andělů, víl, nebo své průvodkyně. To chraň mě ruzka Páně. Ale vzdal jsem se toho ostatního, protože taky  vím, jaké dokážou být esoterici svině. Třeba toto. Já sám se zajímám o ufologii a parapsychologii, no a když na esowebu, kde by měli být lidé otevření ke všemu řeknu, že mimozemšťané taky patří do duchovního světa stejně, jako andělé, tak jsem hned kamenován a obviňován ze lži, atd. A jinak souhlasím s tím, že člověk se může zabývat ledasčím. Komunikovat s bytostmi, léčit, nebo dělat něco jiného, ale zároveň s tím by měl také používat mozek a měl by si vše ověřovat. Já taky, když si nejsem jistý, tak se ptám své průvodkyně a ona mi řekne vždy, jak to je. A já jsem za to rád. Jo a Alue neřeš. Tato osoba je jen nástrojem zla a jestli si o sobě troufá tvrdit, že je duchovní člověk, tak já zde s klidem prohlašuji, že jsem inkarnací Ježíše Krista, anebo Christiano Ronaldo. :-D

3 Myšák Myšák | Web | 29. ledna 2015 v 18:45 | Reagovat

BINGO! :-)

4 Khira Khira | 1. února 2015 v 12:34 | Reagovat

Jo, názory jsou různé a ta stránka je dobrým příkladem toho, že ničemu z toho nejde na 100% věřit, ač už se to tváří sebevíc reálně. Ale tu stránku komentují lidi, o jejíž polovině vím, že taky nevěří všemu z toho, co je tam napsáno. Fakt by mě zajímalo, proč ty informace podává tak, jak podává, pak maže normální komentáře (o tom už taky vím své) a přitom někdy dává info, který za to stojí. Takže na tý stránce si v podstatě můžu jen trénovat svou intuici, už jsem se párkrát nachytala a díky tomu už si dávám větší pozor.
Lidi věří tomu, čemu chtějí, dost ohraná hláška. Ale je to tak. Já to vidím tak, že někdo to nemusí na první pohled poznat, pro někoho je těžké se odrazit od toho dna pohodlnosti, protože nikdo nechce, abychom používali svůj mozek přece.

Ty jsi byla fakt slušná, nečekala jsem, že by aj tobě smazali jeden koment. Nejspíš jsi byla moc velkej troll pro něj. Jinak... ohledně toho tématu už bylo řečeno dost, já k tomu moc nemám, jen že sice to odůvodnil super nedůvěryhodně, ale to s tím sněhem je pravda. Školu bych moc nějak extra nebránila, ale se zdravotnictvím jako zas pravdu máš. :) Já mám problém jen s prášky a očkováním.

5 all-is-magic all-is-magic | E-mail | Web | 1. února 2015 v 21:21 | Reagovat

Článek jsem četla, ale raději jsem nereagovala... Občas mám těch nepodložených konspirací plné zuby, člověk je liný dohledat jiné zdroje. Já žádné komentáře u sebe zásadně nemažu, i když nesouhlasí s článkem... Dříve jsem mívala o Alue jiný názor, ale už delší dobu si říkám, že její vzta h k TM není zrovna blahodárný...

6 Martin Martin | 18. února 2015 v 10:06 | Reagovat

Tak Alue + René Koukal (alias TM) + Jiří (Maria :-D) Mašek je trojlístek podvodníků, kteří podnikají na hlouposti druhého. Používají k tomu stejné metody, jako prodejci, kteří nutí seniorům "zázračné" zboží pro jejich zdraví za desítky tisíc korun. Takovýhle byznys je totální hyenismus a provádějí ho lidé, které bych nazval tak akorát lidským šmejdem. Stejně tak je tomu v případě výše zmíněného trojlístku.
René Koukal (TM) je patologický mystifikátor, lhář a podvodník. Prodával nesmysly, jako ochrany proti mimozemšťanům, stroj na jakousi levitovanou vodu, apod. V ČR podniká s firmou AQUA HEALTH CARE. Pořádá přednášky o svých výmyslech za dost velké peníze (cca 555 kč/osoba). Slyšel jsem nahrávky z nich, kde lidi děsí s mimozemšťany, s tím, že mají implantované blíže neurčené nanotechnologie... Zkrátka běžné obchodníkovy taktiky. Stručně a jasně plácá nesmysly, mluví o věcech, kterým ani vzdáleně nerozumí, zkrátka manipuluje. Lidí nachytal dost a dost a ti mu zobou z ruky.
Jiří Maria Mašek je druhou karikaturou člověka. Píše o lásce, přesto je zakladatelem nevěstince v Ústí nad Labem, je to docela paradox.
A nakonec Karolína. Říká se, že slepí následovatelé vůdce jsou horší než vůdce samotný. Jakmile někdo vztáhne slovo kritiky na TM, dostane za to hned sodu od Alue. Ona reaguje jen komenty, které mají "setřít" případnou kritiku. Často jí to moc nejde, a proto využívá cenzury k potlačení nesouhlasných názorů. Je to vlastně obyčejná namyšlená postpubertální (možná ještě ne) holka, která tvrdí, cituji: "S velkým zájmem od 12ti let systematicky studuji léčitelské/zdravotní vědy jako je homeopatie, byliny, virologie, parazitologie, anatomie, GNM a učím se metody, jak si co nejlépe a nejefektivněji pomoci při zdravotních problémech sám." Haha, takže anatomii, virologii a parazitologii? Z jejich článků (pokud zrovna nejsou kopírované slovo od slova), to tak nevypadá. Každý, kdo má nějaké znalosti z daných oborů, musí sám poznat, jak tomu slečna rozumí. Příkladů by šlo vypsat stovky, jsou více či méně úsměvné.
Takže na závěr: Nečíst přihlouplé weby, neposlouchat pitomce, ale užívat si život, protože i přes všechny nedostatky je tahle planeta krásná :-).

7 Lúmenn Lúmenn | Web | 28. března 2015 v 14:11 | Reagovat

Lirko, tenhle článek mě strašně potěšil:)) A jsem ráda, že to vidíme v podstatě stejně - nemám k tomu už moc více co říct, tak jenom *velkéééééé objetí* :)

8 Jarda B. Jarda B. | 7. ledna 2016 v 23:33 | Reagovat

Tomáš Marný si vymýšlí bludy. Je to manipulátor.

Nemá cenu tím ztrácet příliš mnoho energie. Blbý si poradit nenechá a chytrý na to přijde sám. Jejich přesvědčení odpovídá jejich momentální mentální a duchovní zralosti.

9 Ariel Ariel | 14. ledna 2017 v 3:16 | Reagovat

Když dáte komentář na blogu alu, a ten je pozitivní, jen ne stoprocentně, jak by majitelka blogu chtěla, tak vám váš komentář překroutí svým komentem. Abyste byl za blba, pro ty, kdo si podstivě váš koment nepřečtou. Nebo vám rovnou vynadá nějakým drsným výrazem. Když se pak chcete bránit v jiném komentáři, už vás zablokuje. Nebo o vás začne tvrdit nějaké nesmysly, aby vás shodila předevšema. Bohužel takové jsou zkušenosti mnohých.

10 Blakebem Blakebem | E-mail | Web | 29. března 2017 v 5:41 | Reagovat

hours of walgreens pharmacy  <a href=http://reductil.xoom.it/>acquistare reductil svizzera</a>  medicaid and healthcare reform

11 vílí království vílí království | 30. července 2017 v 0:59 | Reagovat

Skutečně u Alue je nehorázné, to, jak zveřejňuje nepravdy o konkrétních osobách, které publikuje a publikovala i doklady konkrétních soukromých osob, které měla zakázáno publikovat. Neboť šlo o záležitosti osobní povahy. Koleduje si o konec na blog.cz. ;-)

12 AngeloListe AngeloListe | E-mail | Web | 1. října 2017 v 15:53 | Reagovat

As you will inevitably learn on your path to losing weight, effective weight loss is not only about watching what you eat, but much more about changing your lifestyle. This means changing your habits and how you approach your day-to-day life. Read this information to help you throughout the process.

13 Colindom Colindom | E-mail | Web | 17. října 2017 v 23:17 | Reagovat

keyboard for acer tablet  <a href=http://reductil.esforos.com/>http://reductil.esforos.com/</a>  rite aid prescription refills

14 Colindom Colindom | E-mail | Web | 22. října 2017 v 19:06 | Reagovat

free prescription contact lenses  <a href=http://belviq.sitey.me/>http://belviq.sitey.me/</a>  healthcare management jobs mn

15 PeterSlels PeterSlels | E-mail | Web | 1. listopadu 2017 v 5:16 | Reagovat

portage county drug task force  <a href=http://ionamin.app.rsvpify.com/>http://ionamin.app.rsvpify.com/</a>  barnes jewish hospital pharmacy residency

16 Ehm Ehm | 4. listopadu 2017 v 2:20 | Reagovat

Akue, Alue, kdy přestaneš zaspamovávat.
Kdy Alue přestaneš vymýšlet nepravdy o lidech.

18 autorský klub II autorský klub II | 10. listopadu 2017 v 5:14 | Reagovat
19 vynálezce vynálezce | 25. listopadu 2017 v 13:49 | Reagovat

Zdál se mi sen o Alue, ve stavu mikrospánku. Položil jsem si otázku, co s tou Alue bude. A napadla mě myšlenka, kterou jsem si reprodukoval v mysli zajímavě. Jako by mi máma říkala, je to tvoje žena, pořád se to ve snu opakovalo, je to tvoje žena, pomáhej jí, je to tvoje žena.

20 vynálezce vynálezce | 25. listopadu 2017 v 15:04 | Reagovat

Mohlo jít o podobnou osobu, a třeba se mi to jenom promítlo v mikrospánku, jako by šlo o Alue. Myslím, že ta intenzita tam byla, že šlo o Alue, když ten sen byl fakt o ní. Musela by to být nějaká zvláštní záměna ve snu.

21 Carmencer Carmencer | E-mail | Web | 6. prosince 2017 v 3:27 | Reagovat

buy viagra soft tabs  <a href=http://stilnox.clubeo.com/>stilnox.clubeo.com</a>  healthcare companies in atlanta

22 Aluein kamarád Aluein kamarád | 28. prosince 2017 v 21:07 | Reagovat

Alue je zlomyslná, chová se velmi hnusně.

https://www.youtube.com/watch?v=l0BmZDBAX4I&list=RDl0BmZDBAX4I

23 IvanTut IvanTut | E-mail | Web | 31. ledna 2018 v 22:33 | Reagovat
24 HCSchuhMi HCSchuhMi | E-mail | Web | 5. února 2018 v 20:07 | Reagovat

cialis safety concerns

<a href="http://cialisworksbins.com/">cialis cheap</a>

cialis in der schweiz rezeptfrei

<a href=http://cialisworksbins.com/>cialis cheap</a>

25 HCSchuhMi HCSchuhMi | E-mail | Web | 6. února 2018 v 4:53 | Reagovat

kunnen vrouwen viagra gebruiken

<a href="http://viagramestiksoss.com/">Generic Viagra</a>

best viagra sites

<a href=http://viagramestiksoss.com/>viagra online</a>

26 LelandChado LelandChado | E-mail | Web | 7. února 2018 v 19:28 | Reagovat

We are a group of volunteers and starting a new scheme in our community. Your web site offered us with valuable information to work on. You have done a formidable job and our entire community will be thankful to you.
<a href=http://viagraoblue.com/>where to buy viagra</a>

27 LelandChado LelandChado | E-mail | Web | 8. února 2018 v 7:32 | Reagovat

Spot on with this write-up, I absolutely feel this site needs much more attention. I'll probably be returning to read more, thanks for the information!
<a href=http://viagraoblue.com/>buy sildenafil online</a>

28 Michal Michal | E-mail | 10. února 2018 v 19:32 | Reagovat

Nejsi zlá, jsi blbá že blbější osobu neznám. V hlavě máš asi nasrané.Michal

29 Michal Michal | E-mail | 10. února 2018 v 19:36 | Reagovat

[7]: Jó ty jo, Lirka která ošukala na párty každého a před každým hned roztahuje nohy. Jo padněte si do kolem krku vymydlenci.Michal

30 waristor waristor | 15. února 2018 v 23:44 | Reagovat

Velice zajímavá cvičení pro zlepšení odhadu , odkazuji na odbornika:

http://www.jasnovidec.estranky.cz/clanky/moje-projekty/jak-rozvijet-jasnovidne-schopnosti.html

31 tanehonim tanehonim | 16. února 2018 v 0:46 | Reagovat

Přemýšlím, jestli některý komentář nepsala Alue. Někdy to tak myslím dělá, že jde někam do diskuse si drbnout.

32 LelandChado LelandChado | E-mail | Web | 20. února 2018 v 8:33 | Reagovat

Wow! At last I got a webpage from where I be able to truly obtain helpful information regarding my study and knowledge.
<a href=http://levitravdnh.com/>levitra 20 mg</a>

33 tanehonim tanehonim | 21. února 2018 v 5:56 | Reagovat

Přemýšlím, jestli lelandchado nevytvořil alias TM.

34 opatrně s timto opatrně s timto | 27. února 2018 v 3:38 | Reagovat

Tohle asi nikdo nechtěl vědět, ale na všem trochu pravdy být může https://www.youtube.com/watch?v=nwjFGOjlkbM

35 GFASchuhMi GFASchuhMi | E-mail | Web | 10. března 2018 v 19:06 | Reagovat

cialis and canadian pharmacy

<a href="http://canadianpharmacymsnbing.com/">canadian cialis sales</a>
canadian viagra overnight

<a href=http://canadianpharmacymsnbing.com/>canadian cialis 5mg</a>

36 Zachraňme zdravy rozum Karolíně Zachraňme zdravy rozum Karolíně | 13. března 2018 v 1:46 | Reagovat

Ať je jasné o kom je článek, že...
Alue by se už vážně měla zamyslet a přestat škodit a smazat ty bludné pomluvy, kterými křivě napadla své nejlepší, nejhodnější a nejmilejší přátele.

http://karolinaloskotova.blog.cz/

37 GFASchuhMi GFASchuhMi | E-mail | Web | 14. března 2018 v 3:28 | Reagovat

canadian sources of cialis

<a href="http://canadianpharmacymsnbing.com/">online cialis</a>
viagra canadian market share

<a href=http://canadianpharmacymsnbing.com/>canadian cialis sales</a>

38 GFASchuhMi GFASchuhMi | E-mail | Web | 14. března 2018 v 20:04 | Reagovat

canadian cialis online

<a href="http://canadianpharmacymsnbing.com/">generic cialis online</a>
buy canadian viagra cheap

<a href=http://canadianpharmacymsnbing.com/>buy canadian cialis</a>

39 Robertwralm Robertwralm | E-mail | Web | 16. března 2018 v 19:30 | Reagovat

male enlargement pills review  <a href=https://saxenda.1minutesite.co.uk>saxenda.1minutesite.co.uk</a>  birth control pills junel

40 Robertwralm Robertwralm | E-mail | Web | 18. března 2018 v 17:27 | Reagovat

health benefits of cocoa powder  <a href=http://modafinil.forums-free.com>modafinil.forums-free.com</a>  medicine for nausea over the counter

41 GFASchuhMi GFASchuhMi | E-mail | Web | 18. března 2018 v 18:38 | Reagovat

cheapest canadian cialis

<a href="http://canadianpharmacymsnbing.com/">canadian cialis</a>
discount canadian viagra

<a href=http://canadianpharmacymsnbing.com/>canadian viagra prices</a>

42 GFASchuhMi GFASchuhMi | E-mail | Web | 19. března 2018 v 5:54 | Reagovat

cheapest generic cialis canadian pharmacy

<a href="http://canadianpharmacymsnbing.com/">canadian cialis 5mg</a>
canadian cheap viagra

<a href=http://canadianpharmacymsnbing.com/>canadian cheap cialis</a>

43 GFASchuhMi GFASchuhMi | E-mail | Web | 19. března 2018 v 21:15 | Reagovat

cialis online from canadian pharmacy

<a href="http://canadianpharmacymsnbing.com/">canadian cialis 5mg</a>
canadian meds store viagra

<a href=http://canadianpharmacymsnbing.com/>canadian cheap cialis</a>

44 Robertwralm Robertwralm | E-mail | Web | 20. března 2018 v 14:52 | Reagovat

pharmacy technician salary in houston  <a href=http://zolpidem.alloforum.com>zolpidem.alloforum.com</a>  health benefits of cucumbers

45 GFASchuhMi GFASchuhMi | E-mail | Web | 20. března 2018 v 19:23 | Reagovat

cialis canadian pahrmcy

<a href="http://canadianpharmacymsnbing.com/">generic cialis online</a>
viagra canadian pharmacy

<a href=http://canadianpharmacymsnbing.com/>cheap cialis online</a>

46 GFASchuhMi GFASchuhMi | E-mail | Web | 21. března 2018 v 0:17 | Reagovat

canadian pharmacy cialis cheap

<a href="http://canadianpharmacymsnbing.com/">canadian cialis sales</a>
canadian pharmacy viagra pills

<a href=http://canadianpharmacymsnbing.com/>canadian viagra prices</a>

47 GFASchuhMi GFASchuhMi | E-mail | Web | 21. března 2018 v 3:25 | Reagovat

canadian prescription drugs cialis

<a href="http://canadianpharmacymsnbing.com/">canadian cialis</a>
canadian pharma company viagra

<a href=http://canadianpharmacymsnbing.com/>generic cialis online</a>

48 GFASchuhMi GFASchuhMi | E-mail | Web | 21. března 2018 v 6:59 | Reagovat

canadian phamacy cialis

<a href="http://canadianpharmacymsnbing.com/">canadian cialis 5mg</a>
viagra canadian market share

<a href=http://canadianpharmacymsnbing.com/>generic cialis online</a>

49 Robertwralm Robertwralm | E-mail | Web | 21. března 2018 v 15:32 | Reagovat

best gas relief medicine  <a href=http://modafinil.forums-free.com>modafinil.forums-free.com</a>  magnetic clip on sunglasses for prescription glasses

50 DCAvqwhMi DCAvqwhMi | E-mail | Web | 22. března 2018 v 21:13 | Reagovat

canadian viagra prices

<a href="http://viagramestiksoss.com/">online viagra</a>
online canadian pharmacy viagra

<a href=http://viagramestiksoss.com/>viagra cheap</a>

51 DCAvqwhMi DCAvqwhMi | E-mail | Web | 22. března 2018 v 23:03 | Reagovat

canadian pharmacy viagra review

<a href="http://viagramestiksoss.com/">generic viagra online</a>
canadian pharmacy viagra uk

<a href=http://viagramestiksoss.com/>canadian viagra</a>

52 DCAvqwhMi DCAvqwhMi | E-mail | Web | 23. března 2018 v 4:35 | Reagovat

canadian name brand viagra

<a href="http://viagramestiksoss.com/">online viagra</a>
awc canadian pharmacy viagra

<a href=http://viagramestiksoss.com/>canadian viagra prices</a>

53 DCAvqwhMi DCAvqwhMi | E-mail | Web | 23. března 2018 v 10:41 | Reagovat

canadian non prescription viagra

<a href="http://viagramestiksoss.com/">canadian viagra</a>
canadian sources for viagra

<a href=http://viagramestiksoss.com/>buy viagra online</a>

54 AGZvqrhkn AGZvqrhkn | E-mail | Web | 24. března 2018 v 1:27 | Reagovat

You actually expressed it adequately.
canadian pharmacy viagra fake <a href="http://cialiaswiskmetri.com/">
canadianpharmacy</a>
canadian percocet tec <a href=http://cialiaswiskmetri.com/>
canadian drugstore</a>

55 AGZvqrhkn AGZvqrhkn | E-mail | Web | 24. března 2018 v 8:00 | Reagovat

You actually stated it terrifically!
canadian online pharma <a href="http://cialiaswiskmetri.com/">canadian pharmacies shipping to usa</a>
prilosec canadian pharmacy <a href=http://cialiaswiskmetri.com/>canadian pharmacies</a>

56 AGZvqrhkn AGZvqrhkn | E-mail | Web | 24. března 2018 v 23:38 | Reagovat

Wow a good deal of awesome knowledge.
canadian pharmacy price check <a href="http://cialiaswiskmetri.com/">canadian pharmacies online</a>
my canadian drug store <a href=http://cialiaswiskmetri.com/>canadian pharmacies online</a>

57 AGZvqrhkn AGZvqrhkn | E-mail | Web | 25. března 2018 v 14:37 | Reagovat

With thanks! An abundance of data!

acomplia canadian pharmacies <a href="http://cialiaswiskmetri.com/">canadian pharmacies shipping to usa</a>
canadian pharmacy viagra <a href=http://cialiaswiskmetri.com/>online pharmacies canada</a>

58 AGZvqrhkn AGZvqrhkn | E-mail | Web | 25. března 2018 v 22:35 | Reagovat

Superb facts. Cheers.
azithreomycin canadian pharmacy <a href="http://cialiaswiskmetri.com/">canadian pharmacies shipping to usa</a>
canadian drugstore online/viagra <a href=http://cialiaswiskmetri.com/>canadian pharmacy</a>

59 Robertwralm Robertwralm | E-mail | Web | 26. března 2018 v 11:24 | Reagovat

top online pharmacies no prescription  <a href=http://adderall.cmonfofo.com>adderall.cmonfofo.com</a>  pomegranate seeds health benefits

60 MelissaSuist MelissaSuist | E-mail | Web | 28. března 2018 v 5:48 | Reagovat

<a href=https://alitems.com/g/1e8d1144947cf271b95a16525dc3e8/>Aliexpress</a> - your star sales...

61 Robertwralm Robertwralm | E-mail | Web | 28. března 2018 v 10:14 | Reagovat

quad core windows 8 tablet  <a href=http://www.palimpalem.com/1/stilnox/>palimpalem.com/1/stilnox/</a>  buy viagra pills online

62 Nathanmug Nathanmug | E-mail | Web | 28. března 2018 v 16:20 | Reagovat

<a href=http://omerta.cc/>credit cards cvv</a> - buy track2, fake driver license.

63 nadějný nadějný | 29. března 2018 v 3:31 | Reagovat

Ať je jasné o kom je článek, že...
Alue by se už vážně měla zamyslet a přestat škodit a smazat ty bludné pomluvy, kterými křivě napadla své nejlepší, nejhodnější a nejmilejší přátele.
Alue poškodila své nejlepší přátele.

Web, kde totalitním způsobem Alue pomlouvá lidi čistého srdce:
http://karolinaloskotova.blog.cz/

64 nadějný nadějný | 29. března 2018 v 3:41 | Reagovat

Myslím, že není vyloučeno, že by mohl tady ty reklamy na divné léky dávat alias tomáš marný. Taková rušička. Celé jeho stránky tadesco jsou jako rušička. Pořád tam plácá o Rusku a o strašidlech, že by jeden řekl, že je placený z Ruska.

65 HIAvqrhMr HIAvqrhMr | E-mail | Web | 30. března 2018 v 8:53 | Reagovat

Cheers, I enjoy it.
canadian pharmacy viagra cost <a href="http://canadianpharmacymsnbing.com/">online pharmacies canada</a>
canadian male testosterone level <a href=http://canadianpharmacymsnbing.com/>canadian pharmacy</a>

66 HIAvqrhMr HIAvqrhMr | E-mail | Web | 1. dubna 2018 v 12:45 | Reagovat

With thanks. An abundance of tips!

canadian pharmacy albendazole <a href="http://canadianpharmacymsnbing.com/">canadian pharmacy</a>
canadian pharmacy levaquin <a href=http://canadianpharmacymsnbing.com/>canadian pharmacies</a>

67 ZKLvqrhBund ZKLvqrhBund | E-mail | Web | 3. dubna 2018 v 3:25 | Reagovat

You made your point quite effectively.!
kamagra 100 effervescent tablets <a href="http://growthunlimitedpreschool.com/">kamagra oral jelly</a>
kamagra oral jelly review forum <a href=http://growthunlimitedpreschool.com/>kamagra oral jelly at walgreens</a>

68 ZKLvqrhBund ZKLvqrhBund | E-mail | Web | 3. dubna 2018 v 15:57 | Reagovat

Incredible loads of beneficial knowledge!
kamagra dose <a href="http://growthunlimitedpreschool.com/">kamagra kaufen</a>
kamagra quarters of the united states collectors album 1999 through 2008 <a href=http://growthunlimitedpreschool.com/>kamagra 100 mg</a>

69 Pyncsticy Pyncsticy | E-mail | Web | 5. dubna 2018 v 16:31 | Reagovat

<a href=http://viagraskf.com>generic viagra from amazon</a>
medix  http://viagraskf.com/ medix

70 Pyncsticy Pyncsticy | E-mail | Web | 5. dubna 2018 v 17:39 | Reagovat

<a href=http://viagraskf.com>viagra ohne rezept aus deutschland</a>
generic viagra prices  http://viagraskf.com/ canadian viagra

71 Pyncsticy Pyncsticy | E-mail | Web | 5. dubna 2018 v 18:14 | Reagovat

<a href=http://viagraskf.com>buy viagra online</a>
virga  http://viagraskf.com/ generic viagra 100mg

72 Pyncsticy Pyncsticy | E-mail | Web | 5. dubna 2018 v 19:35 | Reagovat

<a href=http://viagraskf.com>viagra coupon</a>
viagra for sale  http://viagraskf.com/ viagra prices

73 ZKLvqrhBund ZKLvqrhBund | E-mail | Web | 5. dubna 2018 v 20:15 | Reagovat

Thanks. Great stuff.
kamagra vrouw <a href="http://growthunlimitedpreschool.com/">kamagra shop</a>
best site to buy kamagra uk <a href=http://growthunlimitedpreschool.com/>trusted kamagra sites uk</a>

74 ZKLvqrhBund ZKLvqrhBund | E-mail | Web | 6. dubna 2018 v 20:55 | Reagovat

Nicely put. Kudos!
kamagra oral jelly buy online paypal <a href="http://growthunlimitedpreschool.com/">kamagra uk</a>
kamagra 100 ucinky <a href=http://growthunlimitedpreschool.com/>kamagra jelly</a>

75 Williamsmesk Williamsmesk | E-mail | Web | 6. dubna 2018 v 20:58 | Reagovat

Thanks. I value this.

76 ZKLvqrhBund ZKLvqrhBund | E-mail | Web | 6. dubna 2018 v 23:43 | Reagovat

Kudos! I like this!
kamagra russia <a href="http://growthunlimitedpreschool.com/">カマグラ100</a>
super kamagra belgique <a href=http://growthunlimitedpreschool.com/>kamagra 100mg</a>

77 ZKLvqrhBund ZKLvqrhBund | E-mail | Web | 7. dubna 2018 v 2:40 | Reagovat

Appreciate it, A lot of forum posts.

kamagra jelly dischem <a href="http://growthunlimitedpreschool.com/">kamagra gel</a>
kamagra gold de vanzare <a href=http://growthunlimitedpreschool.com/>カマグラ100</a>

78 ZKLvqrhBund ZKLvqrhBund | E-mail | Web | 7. dubna 2018 v 6:01 | Reagovat

Nicely put. Cheers!
kamagra gold 100 cena <a href="http://growthunlimitedpreschool.com/">kamagra 100 mg</a>
kamagra gold romania <a href=http://growthunlimitedpreschool.com/>kamagra jelly</a>

79 borom borom | 7. dubna 2018 v 8:12 | Reagovat

Alue se občas někde v diskusích objeví a napíše nějaké sexuální narážky, podobně, jako to dělají pouliční prodejkyně, které byly přistiženy v Praze reportérem a snažily se to uhrát, že chce reportér intimní služby, ten se nedal a jasně přesvědčil, že jede o lež.

Alue zase, když je přostižena mužem při přečinu, tak lže, že ji chce. Když ženou, tak tvrdí, že ta jí  závidí. Všechno  jsou to její manipulace.

80 borom borom | 7. dubna 2018 v 8:16 | Reagovat

Ano je pravděpodobné, že Alue bude mít na blog.cz konec. Bude se muset přestěhovat na jiný blog.

81 SIAvqrhMr SIAvqrhMr | E-mail | Web | 9. dubna 2018 v 15:10 | Reagovat

Superb posts. Kudos!
<a href="http://canadianpharmacymsnbing.com/">canadian pharmacy</a>
<a href=http://canadianpharmacymsnbing.com/>canadian pharmacies shipping to usa</a>

82 ZKLvqrhBund ZKLvqrhBund | E-mail | Web | 15. dubna 2018 v 8:16 | Reagovat

Fine knowledge. Appreciate it!
kamagra gold adagolГЎsa <a href="http://growthunlimitedpreschool.com/">kamagra shop deutschland</a>
super kamagra testberichte <a href=http://growthunlimitedpreschool.com/>カマグラ100</a>

83 ZKLvqrhBund ZKLvqrhBund | E-mail | Web | 15. dubna 2018 v 11:52 | Reagovat

Nicely put. Thanks a lot!
buy kamagra oral jelly online usa <a href="http://growthunlimitedpreschool.com/">kamagra günstig kaufen deutschland</a>
kamagra erowid <a href=http://growthunlimitedpreschool.com/>kamagra günstig kaufen deutschland</a>

84 ZKLvqrhBund ZKLvqrhBund | E-mail | Web | 15. dubna 2018 v 19:05 | Reagovat

Nicely put. Thanks a lot!
kamagra oral jelly review <a href="http://growthunlimitedpreschool.com/">kamagra 100</a>
super kamagra france <a href=http://growthunlimitedpreschool.com/>kamagra binnen 24 uur geleverd</a>

85 putna putna | 16. dubna 2018 v 10:29 | Reagovat

To sem chodí Alue rozmisťovat ty pomůcky? To by jí bylo podobné. Obvykle přisprostle napadala v diskusích.

86 ZKLvqrhBund ZKLvqrhBund | E-mail | Web | 18. dubna 2018 v 21:34 | Reagovat

Thanks a lot. Plenty of material.

kamagra soft compresse <a href="http://growthunlimitedpreschool.com/">kamagra 100</a>
kamagra kupi <a href=http://growthunlimitedpreschool.com/>kamagra 100mg</a>

87 ZKLvqrhBund ZKLvqrhBund | E-mail | Web | 19. dubna 2018 v 3:29 | Reagovat

With thanks, I appreciate this.
direct kamagra <a href="http://growthunlimitedpreschool.com/">kamagra oral jelly at walgreens</a>
kamagra liquid <a href=http://growthunlimitedpreschool.com/>kamagra günstig kaufen deutschland</a>

88 SIAvqrhMr SIAvqrhMr | E-mail | Web | 21. dubna 2018 v 14:10 | Reagovat

Amazing stuff, Thanks a lot.
<a href="http://canadianpharmacymsnbing.com/">canadian pharmacies shipping to usa</a>
<a href=http://canadianpharmacymsnbing.com/>canadian pharmacies shipping to usa</a>

89 bahama bahama | 21. dubna 2018 v 20:14 | Reagovat

Ano je více než pravděpodobné, že Alue bude mít na blog.cz konec.

90 SIAvqrhMr SIAvqrhMr | E-mail | Web | 21. dubna 2018 v 21:13 | Reagovat

Thank you. A lot of stuff.

<a href="http://canadianpharmacymsnbing.com/">canadian pharmacies shipping to usa</a>
<a href=http://canadianpharmacymsnbing.com/>online pharmacies canada </a>

91 SIAvqrhMr SIAvqrhMr | E-mail | Web | 22. dubna 2018 v 2:53 | Reagovat

Very good write ups, Thanks!
<a href="http://canadianpharmacymsnbing.com/">canadian pharmacies online</a>
<a href=http://canadianpharmacymsnbing.com/>canadian pharmacies shipping to usa</a>

92 AVAvqwhMi AVAvqwhMi | E-mail | Web | 22. dubna 2018 v 20:00 | Reagovat

canadian pharmacy pink viagra

<a href="http://viagramestiksoss.com/">canadian viagra</a>
canadian pharmacy viagra fake

<a href=http://viagramestiksoss.com/>cheap viagra online</a>

93 AVAvqwhMi AVAvqwhMi | E-mail | Web | 23. dubna 2018 v 3:23 | Reagovat

canadian viagra over the counter

<a href="http://viagramestiksoss.com/">viagra masticable venta libre
</a>
cheap viagra canadian pharmacies

<a href=http://viagramestiksoss.com/>canadian viagra prices</a>

94 ElmerTed ElmerTed | E-mail | Web | 23. dubna 2018 v 15:03 | Reagovat

<a href=http://lastnewstoday.ru/pr/adult><img>http://lastnewstoday.ru/pr/adult/images/9068b248538e.jpg</img></a>

<a href=http://lastnewstoday.ru/pr/adult>знакомства моя страница вход на страницу</a>

Онлайн клуб знакомств с целью интима. лучшие встречи с противоположным полом для XXX у тебя городе. Не проходи мимо - не останешься равнодушным!

про знакомства, 24 open знакомства, секс знакомства минск, знакомства моя страница вход без пароля, знакомства му, знакомство с младшей группой, знакомства девушки лет, знакомства tabor мобильная, форум знакомств, скайп знакомства, скачать сайт знакомств бесплатно, тутла знакомство, секс знакомства секс парами, секс знакомства пар, конспект урока знакомство, знакомства для взрослых онлайн бесплатно, детские знакомства, табор знакомства моя страница без регистрации, бесплатный сайт знакомств с иностранцами, секс знакомства нижний новгород, майлав знакомства моя страница, татар знакомства, сайт знакомств регистрация секс, знакомства череповец, сайт знакомств россия, знакомства в симферополе, знакомства рейтинг, толстушки знакомства, сайт знакомств нижний новгород, экспресс знакомства, сайт знакомств с номерами телефонов, сайт знакомств моя страница мобильная версия, давай поженимся сайт знакомств, сайт знакомств омск, лучшие бесплатные знакомства, знакомство с языком, вич плюс знакомства, светелка православный сайт знакомств, сайты знакомств me, знакомства be2

95 AVAvqwhMi AVAvqwhMi | E-mail | Web | 23. dubna 2018 v 23:02 | Reagovat

canadian viagra sources

<a href="http://viagramestiksoss.com/">canadian viagra</a>
viagra for canadians

<a href=http://viagramestiksoss.com/>generic viagra online</a>

96 AVAvqwhMi AVAvqwhMi | E-mail | Web | 24. dubna 2018 v 2:19 | Reagovat

canadian viagra 100mg

<a href="http://viagramestiksoss.com/">canadian viagra sales</a>
viagra canadian co

<a href=http://viagramestiksoss.com/>buy viagra online</a>

97 AVAvqwhMi AVAvqwhMi | E-mail | Web | 24. dubna 2018 v 12:51 | Reagovat

canadian pharmacy viagra professional

<a href="http://viagramestiksoss.com/">cheap viagra online</a>
canadian drugfor viagra

<a href=http://viagramestiksoss.com/>canadian viagra sales</a>

98 AVAvqwhMi AVAvqwhMi | E-mail | Web | 25. dubna 2018 v 2:56 | Reagovat

canadian prescription viagra

<a href="http://viagramestiksoss.com/">canadian viagra</a>
canadian pharmacy pink viagra

<a href=http://viagramestiksoss.com/>canadian viagra</a>

99 AVAvqwhMi AVAvqwhMi | E-mail | Web | 25. dubna 2018 v 16:17 | Reagovat

discount canadian pharmacy viagra cealis

<a href="http://viagramestiksoss.com/">viagra commercial actress name 2015
</a>
viagra from canadian pharmacy reviews

<a href=http://viagramestiksoss.com/>canadian cheap viagra</a>

100 cialis lowest price cialis lowest price | E-mail | Web | 28. dubna 2018 v 17:47 | Reagovat

Thanks, I enjoy it!

101 bahama bahama | 28. dubna 2018 v 21:33 | Reagovat

Alue přečti si to a dělej už se sebou konečně něco.

http://blog.angelumlucis.cz/alue-lzi-zbavena-i-pry-marna-lasky-snaha/

102 bahama bahama | 28. dubna 2018 v 21:35 | Reagovat

Alue přečti si ty názory lidí a zkušenosti ohledně tebe. Zamysli se nad sebou a zanech přisprostlých vtipů a pomluv.
http://blog.angelumlucis.cz/alue-lzi-zbavena-ii-jak-marny-k-alusce-prisel/

103 Mildredmog Mildredmog | E-mail | Web | 10. května 2018 v 3:21 | Reagovat

<a href=http://lastnewstoday.ru/pr/nords><img>http://lastnewstoday.ru/pr/nords/images/1.jpg</img></a>

<a href=http://lastnewstoday.ru/pr/nords>взрослые игры без регистрации играть онлайн
</a>

интеллектуальные игры для взрослых онлайн бесплатно
взрослые игры смотреть онлайн в hd 720
флеш игры для взрослых 18 онлайн бесплатно
бесплатные игры онлайн для взрослых 3д
онлайн игры для взрослых 1
игры про взрослых онлайн бесплатно
взрослые игры 56 серия смотреть онлайн
игры онлайн логические и головоломки взрослые
игры для развития интеллекта у взрослых онлайн
игра фанты для взрослых онлайн
онлайн бесплатно для взрослых игры и головоломки
ирина чеснова взрослые игры читать онлайн
игры для взрослых 21 играть онлайн
сексуальные онлайн игры для взрослых
онлайн игры для взрослых снайпер
игры онлайн найди отличия для взрослых эро
обучение игре на фортепиано взрослых онлайн
фильм взрослые игры 2017 года смотреть онлайн
взрослые игры фильм 2014 смотреть онлайн

104 ElliottDes ElliottDes | E-mail | Web | 10. května 2018 v 8:39 | Reagovat

pharmacy technician certification ny  http://adipex.uniterre.com/  maxim healthcare san jose

105 FRTaswhMi FRTaswhMi | E-mail | Web | 10. května 2018 v 17:16 | Reagovat

erectile help
<a href=http://edpilsmystery.com/>ed drugs over the counter</a>
erectile dysfunction symptoms
<a href="http://edpilsmystery.com/">best erectile dysfunction pills</a>

106 merc merc | 11. května 2018 v 23:54 | Reagovat

Myslím, že Alue naznačovala, že se půjde léčit do ozdravného zařízení pro duševně choré.

107 merc merc | 11. května 2018 v 23:57 | Reagovat

Třeba by tam Karolíně Alue Loskotové pomohli..
https://www.youtube.com/watch?v=QAnpj2dfgRw

108 vozbujdenie vozbujdenie | E-mail | Web | Neděle v 3:29 | Reagovat

2. nemá analogy. To není překvapující, ale gel Maxi Size nemá absolutně žádnou konkurenci. Ve skutečnosti se jedná o poslední nástroj, který vytváří jedinečnou metodu řešení problému citlivých lidí. Pokud budeme srovnávat s různými vakuové pumpy, závaží nebo dokonce operaci, není pochyb o použití gelu je mnohem pohodlnější a bezpečnější. 3. Dobrá cena. Když vidíte, co je to Maxi Size cena, budete příjemně překvapeni. http://vozbujdenie.com/krem-maxisize-v-ceske-republice-nejcastejsi-recenze-a-vysledky-jak-pouzivat-a-jak-objednat.html  V současné době je internet má kolem sebe spoustu informací, ale rozhodli jsme se vytvořit spravedlivé a nezávislé přezkoumání tohoto produktu vám o tom. Velikost mužského pohlavního orgánu – jeden z nejvíce diskutovaných témat. Některé z dívek a dokonce i odborníci ujistit, že schopnost způsobit orgasmu u žen nejsou ovlivněny velikostí a schopnost použít pohlavní orgán.

109 WilliamLit WilliamLit | E-mail | Web | Úterý v 17:24 | Reagovat

<a href=http://texaschemist.org>texaschemist scam</a> - texaschemist legit, texaschemist legit

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama