Všechny Vás zdravím

na blogu o všem a o ničem, o duchovnu a životě :)

Tento blog je zde již od 14. července 2008.

Máte dotaz?
Směle pište do komentářů,
či do KNIHY :)

Co poslouchám?
Právě čtu:Kdo jsem? :)

20. ledna 2015 v 21:27 | Lirka* |  Já :)

Kdo jsem? :)Povím Vám pohádku, chcete? :)

Bylo nebylo, jednou se takhle v krásnou sobotu ve 12 odpoledne narodil jeden beránek. Beran. Beranka? A ta Beranka měla hnědé oči a hnědé vlásky. Beranka (beranice? :D ) vyrůstala a rostla v divoké přírodě, víceméně, a měla velké sklony se bavit s tamními obyvateli lesa. Jenže pak zjistila, když povyrostla, že jaksi jiní ty úžasné bytosti nevidí.

A inu rozjela se dlouholetá vášeň i strach. Vášeň proto, protože ony bytosti včetně jejího Inkana, milovala z celého svého srdíčka. A strach proto, protože jí to ostatní zakazovali a vnímali to jako blbosti či dokonce psychické onemocnění. A to bylo to nejhorší, protože to byli její blízcí proti blízkým na druhé straně. Ale časem se nevzdala. A tak už od roku 2008 píše (a nepíše :D ) na tento blog své zážitky, myšlenky, pocity a další.

Roku 2011 se dala na vysokou školu, ale poté skončila kvůli různorodým problémům. Nicméně celý ten rok, kdy na škole nebyla, viděla všechny vzpomínky, viděla nemocnici, viděla ty všechny lidi, kterým pomohla a nemohla jinak, než se na tu školu vrátit. A tak od roku 2014 znovu studuje, obor: všeobecná sestra.

Má ráda hudbu, fotografování, četbu, kreslení i malbu a samozřejmě přírodu, esoteriku a lidi :)

Má ráda pomeranče (hodně moc), vodu a čokoládku :D . Ale poslední dobou se snaží jíst zdravěji, protože se podívala na váhu a doopravdy se polekala. Má ráda saláty a různé barevně vypadající jídla, což jsou povětšinou ta zdravá jídla :) , ale je hrozně, HROZNĚ líná se s tím patlat, když to dělá pouze pro sebe. Což je trochu problém :D .

Nemá velmi přátel a ani nechce mít. Má spoustu známých, ale jen pár lidiček, kteří jsou doopravdy blízcí jejímu srdci. Ačkoliv podle ní není problém s tím, že by někoho neměla ráda, protože je to lidumil. Má, hodně hluboko v sobě, naději pro všechny lidi. Pochopení pro všechny lidi, někde hluboko doopravdy ano. Ale u ní hodně záleží na prvním dojmu a pocitu. Pokud je špatný a ještě do ní někdo jede, naschvál, jen těžko se k ní potom dostane. Proč? Protože je strašně tvrdohlavá. Jakmile si udělá názor, jen máloco s ním hne :) . Je totiž tvrdohlavá i sama se sebou :D !

Hrála osm let na kytaru, zobcovou a altovou flétnu, ale koníček pravidelný se z toho po ukončení na ZUŠ bohužel nestal. Někdy ji to mrzí, někdy tu klasiku jen tak objímá a rozjímá, někdy si foukne do obou fléten a myslí na učitele, s kterým se nestihla rozloučit.. a někdy si slibuje, že zase bude hrát, ale čas to nedovoluje...

Má doma pejska, ročník 2005, miloučkého a krásňoučkého. A šíleně se bojí, co bude dělat, až se pejsek rozhodně odejít. Jen to pomyšlení jí láme srdce na kousky a bojí se, že už jej pak nikdo neslepí.. je to totiž její nejlepší kamarád.

Měla taky morče Jerryka, ačkoliv o jeho pohlaví nikdy nebylo potuchy, tak zkrátka.. byl to její kamarád. Dožil se však velmi úctyhodných 11-ti let. Pak byl ještě morčák Tom, ale ten se moc nedožil, neboť okousal sklo u terárka, takže byl utracen.. a želvu Sněhurku, kterou jako 14-ti letá našla mezi stébly a o níž si její starší brácha myslel, že je mrtvá. Jenže liščí rozum jí nedal spát, a tak do želvy tak dlouho "slejpala", že se želva rozhýbala a nakonec se stala naší rodinou a my její. Je jí stejně jako Berance.

Její příběh pokračuje. Je plný zvratů, je plný smutku i humoru, ztrát i nálezů. Pokud se chcete dozvědět víc, rozhodně brouzdejte rubrikami :)

TEŠÍM SE NA VÁS! :)


Lirka*
..s Láskou..
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Byl/a jsem tady:)

-KLIK- 100% (1485)

Komentáře

1 Lukáš Lukáš | Web | 21. ledna 2015 v 15:04 | Reagovat

No na mě to zapůsobilo docela pěkně, takže se těším na nějaké případné pokračování :)

2 Amálka Amálka | Web | 21. ledna 2015 v 18:11 | Reagovat

Chudák morčák Tom, jako fakt? To by mě tedy nenapadlo, že může udělat.

3 all-is-magic all-is-magic | E-mail | Web | 21. ledna 2015 v 18:27 | Reagovat

Tak to mě navnadilo prošátrat rubriky :) Už jsem to měla dlouho v plánu :D

4 Dukist Dukist | E-mail | 13. dubna 2016 v 9:03 | Reagovat

Oznámení bude? :-! LD

5 Keo Keo | 31. července 2016 v 21:49 | Reagovat

Cože? Jak mohl morčák okousat sklo? To terárko už muselo být v dost šíleném stavu, morče sklo jen tak neokouše. Radši si kupuj jenom plyšová zvířata.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama