Všechny Vás zdravím

na blogu o všem a o ničem, o duchovnu a životě :)

Tento blog je zde již od 14. července 2008.

Máte dotaz?
Směle pište do komentářů,
či do KNIHY :)

Co poslouchám?
Právě čtu:Píšu.. a trapně přidávám fotky...

28. listopadu 2016 v 23:00 | Lirka* |  Deníček

Píšu.. a trapně přidávám fotky...

Teda možná budu spíše prokládat psaní fotkama, protože fotky toho vypoví mnohem víc. Takže, pokud to ještě někdo vůbec čte, tak prosím rozklikněte :)1. Přestěhovala jsem se. A od 10.8. oficiálně bydlím jinde :) Ano, ano, je to tak. Šla jsem do Jablonce nad Nisou se svým milým, se kterým teď budeme mít výročí 4 roky :) to to letí.. až neskutečnou rychlostí... ale o tom, jak moc jsem se změnila a co všechno dopodrobna se změnilo, o tom někdy jindy (zítra totiž vstávám v 6h a to je pro mě hodně brzy :D ) . Tady přidám tři fotky, co všechno jsem musela přestěhovat...
Takže takhle asi vypadalo balení :D bylo to náročné, a všechno nešlo najednou, ještě spoustu věcí se přivezlo poté. Doma u nás teď to vypadá ještě pořád maličko zmateně - protože nemáme dostatek místa na všechny moje věci :D ale všechno bude.. můj největší životní krok byl se vůbec odstěhovat :) a žít "na vlastní pěst" :)


..pomalu zkrášlujeme náš první byt :)

2. Ještě předtím, než jsme se odstěhovali, tak jsem od svého milého dostala foťák (ale abych nenadržovala a nedělala ze sebe paničku, tak jsem tam přihodila, co jsem měla :) ). No, není to žádná zrcadlovka, jak se to dneska nosí, ale fotí krásně a dodnes si pamatuju ten pocit, jak mi bylo, když jsem si rozbalovala krabici od PPL :)
Hrozně moc jsem si už dlouho přála lepší foťák, a mobilní foťák pro mě žádným fotoaparátem není, to se na mě prosím klidně zlobte. Ale mně by to nikdy nestačilo, ačkoliv netvrdím, že fotky z některých nejmenovaných mobilů nejsou celkem i kvalitní. Přidám sem pár fotek, které jsem s ním udělala :)


..víte, co na té fotce je? :D na konci článku bude odpověď :PA když jsem se už pochlubila svými výtvory, budu v tom pokračovat :P :)

3. Takže - začalo mě hrozně bavit vyrábění různých věcí jakou jsou přání, samozřejmě teď také vánoční serepetičky, apod. A tak jsem si vyrobila svůj vlastní "věnec" na svíčky, abysme samozřejmě byli originální :D
Opět přiložím fotku, protože ta nejvíc vypoví...


..tahle fotka není tak kvalitní, protože je focena z mobilu, no...

4. Víte, že mám králíčka? A víte, že králíčka jsem si přála asi 5 let? Ne? Tož mne nechte krátce vám představit naši králindu, Channel, která bude v únoru slavit své druhé narozeniny :)


Channelku jsem dostala skoro před dvěmi lety od přítele jako dárek k narozeninám. Je to zverimexová příšerka, kterou moc miluji a o kterou se starám a mazlinkám ji (chudák, fakt drží..) :) o to víc, co už nemáme Henýska... Tahle fotka je stará tedy skoro 2 roky a já nemůžu ani uvěřit, jak malinkej prcínek byla :D


..tady už je trošku větší :) teď právě nemůžu psát, protože bych psala věci jako "majinká rozkošná" :D..a tady si naše kočanda stavěla hnízdo :D

No, a to je asi všechno, co vám dneska povím. Musíte uznat, že to je celkem dost věcí na to, že jsem zase bůhvíjakdlouho nenapsala ani čárku. Musím se nějak dokopávat a psát, protože to je věc, která mě moc baví..

Tak, a teď můžu jít spát s trošku lepším pocitem, že jsem napsala po dlouhé době článek a přidala tam fotky, protože focení mě taky šíleně, opravdu moc baví.. :)

Vy se zatím mějte krásně a užívejte si každý den, protože brzy přijdou Vánoce a pak zase bude jaro.. Hrozně rychle to utíká..

PS: Jak jinak, než že se rozloučím fotkou (opět z mobilu, tak mě nešikanujte za kvalitu :D )
PPS: Na fotce, kde mám vyfocenou krabici od mého fotoaparátu je víte co? No, už nebudu napínat - pokud jste bystří, tak jste si mohli všimnout dlahy, kterou jsem v tu dobu měla z letního tábora :D holt šikovná holčina.. to jsem celá já...


.. naše úplně první večeře v Jablonci :)

S Láskou,

Vaše Lirka*


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Byl/a jsem tady:)

-KLIK- 100% (1485)

Komentáře

1 Siren Siren | Web | 29. listopadu 2016 v 11:15 | Reagovat

Hezký králíček :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama