Všechny Vás zdravím

na blogu o všem a o ničem, o duchovnu a životě :)

Tento blog je zde již od 14. července 2008.

Máte dotaz?
Směle pište do komentářů,
či do KNIHY :)

Co poslouchám?
Právě čtu:Co se děje u Liruš? :)

23. února 2017 v 9:22 | Lirka* |  Co se děje u Liruš? :)

Co se děje u Liruš? :)


Dneska mě vůbec, ale vůbec nevzbudila Channel (králíček). Vůbec nedělala bordel a nesnažila se vítat svým lítáním po kleci drahého může, který v 6h ráno vyrážel do práce. A vůbec na mě teď nekouká a nedupe, abych se jí trochu věnovala (chtěla jsem sem přidat smajlíka, ale to fakt nejde, minutu čekat než se jich těch pár načte - a ještě vypadají příšerně). Takže kdo měl ICQ, představí si panáčka, co se tam zobrazil jako *ROFL*.

Abyste věděli, tak jsem se včera asi 6h prala s GIMPem a snažila se mu vysvětlit, že opravdu ještě něco vím a pamatuju si, jak se vytváří design na blog. No, můj počítač asi odhadl, že to nemá smysl a vypadá to hrozně, takže se GIMP zničehonic vypl. A samozřejmě, protože mám 100% důvěru k neživým věcem, jsem si nic neuložila. Jak to tedy bude vypadat a kdy design změním, to fakt netuším. A vůůůbec mě to nenaštvalo :D .

V pondělí (20.2.) jsem byla s kamarádkou na Fifty Shades Darker. Když kliknete, zjistíte, že vás to z mého blogu hodí na portál CSFD, což je (jak všichni vědí) česko-slovenská filmová databáze. Hodnocení tohohle filmu je 48%, což je zdaleka x násobek toho, co bych dala knížce, takže je to vlastně ještě OK. Na moji celkovou recenzi si budete muset počkat :) . Ale moje otázka zní - taky litujete toho, co se dnes za braky vydává a přemýšlíte někdy nad tím, kolik lidí napsalo fakt dobrou knížku, kterou mu ale nikdo nevydá? - otázka do pranice.

Když jsme u těch knížek, tak já píšu svojí vlastní. Nevím, jestli ji ale někdo někdy uvidí v tištěné verzi, protože ještě zdaleka není dopsaná a pak také - jak píšu nahoře - papírem se plýtvá na mnohem lepší tituly (kdo poznal ironii, zatleská si). I můj chlap píše. Budiž mě útěchou, že jestli někdo někdy něco vydá z mých známých, bude to 100% on.
O čem moje knížka je, to vám fakt říct nemůžu/nechci, ale vsadím se, že se zase začnou vydávat knížky podobného/stejného žánru, jako tomu bylo, když jsem psala svoji první knížku (kdo četl můj dávno zapomenutý blog s povídkami, ví, o které mluvím). To by mě ale fakt naštvalo, protože tohle téma.. na to nikdo prostě nemůže jen tak přijít :D .

Slyšeli jste ty zvěsti o radioaktivitě v ČR (nejen)? Bylo by fajn, kdyby mi narostl koňský ocas, anebo ještě lépe - kdybych se stala kentaurem. Třeba na měsíc. Brutálně bych si to užila - prolítla bych Jizerky, dokud by mě nikdo nechytil. Ale já bych byla hodný kentaur. Fakt.

NESNÁŠIM tohle počasí, co je venku. Většinou ráno neprší, takže si (naivně) nevezmu deštník a pak toho dost lituju - a to hlavně v momentech, kdy se zmáčená tetelim 30min tramvají a pak ještě 15min domů. Obzvláště skvělé jsou dny, kdy je tramvaj narvaná k prasknutí a 17-leté holky mě mlátí batohem do ramene.


Vidíte to taky? :D :D :D no já umřu :D . Bože, to byly skvělý doby.. taková mladá Liruška :D . V té době mi bylo tak 16-17 maximálně :D a to je mazec. Teď mi za měsíc a kousek bude 25. Ale vzhledově jsem se asi moc nezměnila, spíš tak nějak ten duševní vývoj (jestli se to smí tak říct). A teď chápu, jak mě viděli starší a jak jsem některé z nich fakt nedokázala pochopit, i když jsem se snažila.

Tak abyste nebyly ochuzeni, tak už je ze mě velká slečna :D .


Víte, co mě poslední dobou nejvíc rozesmálo? Znáte Stmívání? Určitě jo, ačkoliv už je to nějaké ty roky zpět, tak si myslím, že spoustu holek to má v živé paměti. No a já na youtube narazila na úžasnou parodii na Stmívání - jmenuje se Smývání :D .

Není to ani tak parodie, teda, spíš je to jen předabováno. Ale protože jsem tak trochu ujetá a líbí se mi naprosto nesmyslné řeči a taky miluju zvuky jako "meh", "hehe" a všechny tyhle "poloretardované" ujetiny naprosto zdravých lidí, tak tohle jsem si zamilovala a nemohla jsem se přestat smát.


Bože. Nejlepší je ten začátek, ta hudba jakože "ve sluchátkách", a pak Taylor co řídí auto (ano, ano, já četla totiž knížku :D ) a jeho zvuk, když dostane smyk (0:19) . No to mi můj drahý pouštěl pořád dokola, protože je sadista a rád se dívá, jak se dusim smíchem :D .

Možná nebudete mít úplně stejný názor na to, co je vtipné, ale kdyby jo - tak jsme stejná krevní skupina :D .Já už se budu muset rozloučit, protože mám sraz s kámoškou :) .

Tak se těším, snad brzy, a pokud se vám taky líbí Smývání, tak na youtube je toho spoustu :D .

L.*

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Byl/a jsem tady:)

-KLIK- 100% (1485)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama